Kurs Manicure BKT - najprostszy sposób na stylizacje w domu

Jeśli jesteś jedną z tych 4 osób:

chcesz postawić swój pierwszy, najprostszy krok w stylizacji paznokci - bez uczenia się sporej ilości etapów, które trzeba wykonać, by zrobić sobie hybrydy, które będą się trzymały 2, a nawet 3 tygodnie,

nie chcesz wydawać sporej ilości pieniędzy na produkty do robienia manicure hybrydowego, bo po prostu albo ich nie masz, albo nie chcesz na start inwestować zbyt dużej ilości kasy,

nie chcesz lub nie możesz używać frezarki lub innych narzędzi do opracowania skórek jak cążki, lub nożyczki.

nie masz autoklawu, a chcesz wykonywać stylizacje na innych osobach.

To czytaj dalej ten opis, bo to, co wyszło w trakcie naszej misji specjalnej pod tytułem "Najprostszy sposób na manicure hybrydowy dla każdej osoby" na pewno Cię zainteresuje.

Jak wyglądał świat robienia manicure hybrydowego na sobie w domu do dnia, zanim pojawił się kurs Manicure BKT?

Do dziś, aby wykonać piękne mani hybrydowe, które podoba się każdemu, potrzebujesz wydać ok. 550 zł (Kwota jest uśredniona na bazie Waszych odpowiedzi. Ktoś może wydać mniej, ktoś może wydać znacznie więcej) i zrobić 10 kroków, poświęcając na to średnio 2 godziny swojego czasu.

Wszyscy chcemy mieć piękne paznokcie, ale w zależności od naszego portfela, umiejętności i przekonań możemy uznać, że jesteśmy na różnych etapach. "Nie nadaję się do tego", "To jest za drogie.", "Uczę się tego, ale jest trudno.", "Już to umiem, to jest dla mnie proste."

Na podstawie tych danych, które do nas spływają cały czas, patrzymy na was inaczej i czas coś zmienić.

Dlaczego tak mało osób robi sobie manicure hybrydowy w domu?

Ilość produktów do zakupu, ilość kroków do wykonania, czas poświęcony na wykonanie sprawia, że jest to po prostu trudne i wiele osób rezygnuje z próby robienia sobie manicure hybrydowego w domu. Tym którzy się tego nauczyli — szczerze gratulujemy. Przypomnę też, że naszym motto jest maksymalne sprzyjanie rozwojowi stylistek i dlatego musimy spojrzeć na manicure z innej strony.

Co to oznacza?

Oznacza to, że musimy:

1) zredukować ilość produktów,

2) zredukować ilość kroków,

3) zredukować czas wykonania,

4) zredukować koszt wykonania.

Z punktu widzenia tych danych poszczególne obszary wymagają testów, wiedzy fachowej i produktowej. Jedną z możliwych opcji było wyeliminowanie używania 3 produktów, jakimi są baza, kolor i top i zastąpienie im jednym produktem 3w1 - czyli lakierem BKT (btw. dostępnym już na produkty.quloo.pl)

Spowodowało to zredukowanie 17 produktów do 14. Zmniejszenie kosztów z 550 zł do 480 zł, skrócenie czasu wykonywania z ok. 2 godzin do ok. 1 godz. 40 minut.

Lepszą opcją jest zredukowanie produktów, kosztów i czasu do minimum. Testy przeprowadzone i nagrane jasno pokazały, że można to osiągnąć.

Aby tego dokonać, musieliśmy spojrzeć na otaczające nas produkty w nowy sposób. Musieliśmy:

1) Zmienić swoje myślenie.

2) Przyzwyczaić się do nowego.

3) Zaakceptować to, że mamy tylko te narzędzia które mamy.

Łącząc te produkty z procesem, jaki musisz wykonać, aby mieć piękne mani doszliśmy do czegoś wyjątkowego. Znacząco obniżyliśmy koszty, czas i trudność wykonania mani.

Czego nauczysz się z kursu Manicure BKT?

Udowodnię Ci, że pilnikiem szybko i bezpiecznie możesz zmatowić paznokieć, by zwiększyć trwałość Twojej stylizacji.

Pokażę Ci moim zdaniem najbardziej bezpieczną technikę na odsunięcie i usunięcie skórek i nabłonków— bez używania frezarki, frezów, cążek czy nożyczek.

Opowiem Ci, po co odtłuszczać paznokieć i ja kto zrobić — by było wykonane dobrze, a produkt BKT trzymał się Twoich paznokci parę tygodni.

Zaprezentuję Ci 2 opcje nakładania produktu BKT — który dostosujesz według swoich potrzeb w zależności od napigmentowania produktu, jak i rodzaju Twojej płytki paznokciowej

Dokładnie przedstawię Ci plusy i minusy każdej z ww. 2 opcji, byś mogła świadomie dokonać wyboru, którą opcję wybrać.

Dla kogo nie jest technika Manicure BKT?

Manicure BKT będzie bardzo trudno w wykonaniu dla osób, które mają obgryzione, a co za tym idzie poniszczone paznokcie.

Manicure BKT nie służy do utwardzenia płytki paznokciowej — jeśli Twoje naturalne paznokcie są miękkie, skorzystaj z wiedzy zawartej w kursie Manicure Hybrydowy na sobie.

Manicure BKT nie służy do nadbudowy paznokcia — jeśli Twoje paznokcie tego wymagają, skorzystaj z wiedzy z kursu Manicure Hybrydowy na sobie.

Jeżeli jeszcze się nie znamy, to pozwól, że się przedstawię.

Co otrzymasz, decydując się na to doszkolenie?

Opcja Sapphire:

• Otrzymasz dostęp na 365 dni (czyli będziesz miała przez cały ten czas dostęp do tej wiedzy — kiedy coś Ci umknie, po prostu logujesz się na swoje konto i oglądasz) do wiedzy teoretycznej i praktycznej jak wykonać manicure BKT

• Dodatkowo otrzymasz dostęp do BONUS 1 - czyli checklisty, którą możesz sobie wydrukować i będzie ona dla Ciebie podpowiedzią, jakie są kroki wykonywania manicure BKT.

Opcja Emerald:

• Otrzymasz dostęp na 365 dni czyli będziesz miała przez cały ten czas dostęp do tej wiedzy — kiedy coś Ci umknie, po prostu logujesz się na swoje konto i oglądasz) do wiedzy teoretycznej i praktycznej jak wykonać manicure BKT

• Dodatkowo otrzymasz dostęp do BONUS 1 - czyli checklisty, którą możesz sobie wydrukować i będzie ona dla Ciebie podpowiedzią, jakie są kroki wykonywania manicure BKT.

• Dodatkowo otrzymasz dostęp do BONUS 2 - dodatkowy materiał video jak ściągać manicure BKT za pomocą metody, która polega na rozpuszczeniu w acetonie.

Opcja Diamond:

• Otrzymasz dostęp na 365 dni do wiedzy teoretycznej i praktycznej jak wykonać manicure BKT

• Otrzymasz dostęp do tajnej grupy, gdzie wraz z innymi kursantkami z opcji DIAMOND będziesz wrzucać prace do indywidualnej analizy.

• Otrzymasz dostęp do 1 indywidualnej analizy (wartość: 100 € zgodnie z ceną na www.edytakruczak.pl) - czyli czasu i doświadczenia Edyty, dzięki któremu masz szansę na lepsze wyniki w te technice i zdobyć dyplom.

Jak wygląda Indywidualna analiza? Od momentu zakupu masz dwa miesiące na wrzucenie do tajnej grupy wysokiej jakości zdjęć WSZYSTKICH ETAPÓW wykonywanej stylizacji. Od momentu wrzucenia przez Ciebie zdjęć, Edyta ma rok (365 dni, ale spokojnie to termin umowny, będzie robiła to na bieżąco zgodnie z kolejnością zgłoszeń), by przeanalizować Twoją pracę, dać Ci cenne wskazówki. Jeśli wstawisz zdjęcia wszystkich etapów stylizacji i te zdjęcia będą wysokiej jakości, to zostanie przyznany Ci dyplom.

• Dodatkowo otrzymasz dostęp do BONUS 1 - czyli checklisty, którą możesz sobie wydrukować i będzie ona dla Ciebie podpowiedzią, jakie są kroki wykonywania manicure BKT.

• Dodatkowo otrzymasz dostęp do BONUS 2 - dodatkowy materiał video jak ściągać manicure BKT za pomocą metody, która polega na rozpuszczeniu w acetonie.

• Dodatkowo otrzymasz dostęp do BONUS 3 - dodatkowy materiał video jak ściągać manicure BKT za pomocą metody, która polega na pracy pilnikiem

Jak zdobyć dostęp do tej wiedzy?

Krok 1 - Start - jeśli jeszcze nie masz konta — załóż je, a jak już masz, to po prostu się zaloguj. (kliknij prawym górnym rogu strony przycisk Zarejestruj się lub Zaloguj się)

Krok 2 - Decyzja - Wejdź w kurs *PRZEDSPRZEDAŻ* Manicure BKT poczytaj opis i wybierz najlepszą opcję dla siebie.

Krok 3 - Finalizacja - zjedź w dół do sekcji, gdzie na niebieskim tle są przedstawione 3 opcje cenowe — wybierz najlepszą dla siebie, kliknij "Wybieram" i opłać kurs za pomocą przelewu online, blik, przelewu tradycyjnego lub płatności kartą. Interesuje Cię inna forma płatności np. PayPal lub Przelew walutowy?

PayPal - Kliknij tutaj

Przelew walutowy - Napisz do nas na Fanpage na Facebooku — Quloo lub skorzystaj z czatu w prawym dolnym rogu.

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 57/67/187 PLN

Wybierz najlepszą dla siebie opcję:
Sapphire
Wartość: 247 PLN
  • Dostęp przez 365 dni
  • BONUS 1
Cena: 117 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Emerald
Wartość: 297 PLN
  • Dostęp przez 365 dni
  • Bonus 1/Bonus 2
Cena: 127 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Wpisz kod rabatowy
Lekcje
Dostępne w opcji:  SAPPHIRE   EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 01h 17m 38s
Lekcja 1: Czego się nauczysz w kursie - rozkład jazdy
00h 02m 19s
Lekcja 2: Jakie są przeciwwskazania do wykonania mani BKT?
00h 05m 39s
Lekcja 3: Dla kogo jest idealny mani BKT?
00h 04m 30s
Lekcja 4: SHOPLISTA - czyli co potrzeba, do wykonania mani BKT.
00h 03m 34s
Lekcja 5: Opiłowanie paznokci.
00h 15m 47s
Lekcja 6: Zanim przejdziemy do praktyki
00h 02m 45s
Lekcja 7: Praktyka!
00h 43m 04s
BONUS - Opcja Emerald
Dostępne w opcji:  EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 00h 07m 23s
Lekcja 1: Jak ściągać lakier BKT - rozpuszczenie w acetonie
00h 07m 23s
BONUS - Opcja Diamond
Dostępne w opcji:  DIAMOND   Czas trwania: 00h 06m 09s
Lekcja 1: Jak ściągać lakier BKT - za pomocą pilnika
00h 06m 09s
Wartość: 397 PLN
Cena: od 117 PLN
Język:Polski
Ilość nagrań:9
Całkowity czas:01h 31m 10s
Zarejestruj się i rozpocznij naukę!
Zaloguj się