Kurs Perfekcyjny French Malowany

Czy jesteś już gotowa by zachwycać klientki perfekcyjnym frenchem?

Wiele z Was go nienawidzi. Bo tak naprawdę, jeśli jeszcze nikt Ci dokładnie nie pokazał w teorii (ona jest bardzo ważna!) i w praktyce jak wykonać perfekcyjnego frencha, to jak masz go robić bez nerwów, bez straty czasy i zachwycać nim klientki?

Zgodzisz się chyba ze mną, że jeśli ktoś by Ci to pokazał, krok po kroku, z maksymalnymi zbliżeniami, w prosty, jasny i klarowny sposób, to dasz radę nauczyć się go i co najważniejsze ZARABIAĆ na nim. Bo pewnie zdajesz sobie sprawę, że jeśli zachwycisz klientkę, to masz większą szansę na napiwek?

Też byłam w tym miejscu, gdzie french był dla mnie zmorą, ale OPANOWAŁAM go do PERFEKCJI. Teraz TY też możesz. Bez straty nerwów (uwierz, ile ja ich straciłam, gdy nie wychodził mi french na pazurkach klientki), bez straty czasu (bo tak naprawdę czas jego wykonania zajmował mi ZA DŁUGO, przez co wydłużał mi się czas usługi) i bez straty kasy - bo nauczę Cię go PRAWIE ZA DARMO!

To jak? Odpuszczasz i dalej się wkurzasz, tracisz czas i kasę? Czy bierzesz się za siebie, za swój rozwój

BIORĘ SIĘ ZA SIEBIE

Inwestując w ten kurs:

 • Poznasz, zobaczysz jak namalować krok po kroku perfekcyjnego Frencha - będę z Tobą w 100% szczery - masz szansę zobaczyć to w takich zbliżeniach, które w 95% są nie osiągalne podczas szkoleń fizycznych
 • Będziesz miała dostęp do kursu non stop, 24h na dobę - przez okres jaki jest ważny na Twoim koncie czyli 365 dni. Możesz do niego wracać, powtarzać, przyśpieszać lekcje, przewijać, spowalniać.
 • Wszystko odbywa się bez straty czasu i gotówki - uczysz się, gdzie chcesz i kiedy chcesz. A co za tym idzie wszystko dobywa się, bez wydawania kasy na dojazd, czasem nawet nocleg, bez proszenia kogoś o np. opiekę na dzieckiem czy też ukochanym zwierzęciem.

Co zrobić, by zdobyć taki certyfikat?

Decydując się na kurs w opcji Diamond, będziesz miała świetną okazję, na wyszlifowanie swoich zdobień do perfekcji i zdobycie certyfikatu. w trakcie 2 miesięcy od zakupu (analiza odbywa się co tydzień w środę, 2 miesiące mają standardowo 8 tygodni, więc masz 8 analiz) będziesz mogła oddawać swoje zdobienia do analiz. Po zaliczeniu kursu, będziesz cieszyć się ze zdobytego certyfikatu.

Od zdobycia tego rozwiązania, dzielą Cię tylko 3 kroki:

 • Wybierz najlepszą opcję dla siebie - dostępne są 3: Sapphire, Emerald, Diamond - przewiń w dół, poznaj co każda z nich zawiera i wybierz najlepszą dla siebie.
 • Zainwestuj w kurs - po wyborze opcji cenowej kliknij Wybieram i zainwestuj w kurs. Po kliknięciu przeniesie Cię na stronę PayU gdzie będziesz mogła wybrać 3 opcje płatności - przelew online, płatność kartą lub przelew tradycyjny.

  Jeśli mieszkasz za granicą i chcesz zapłacić przelewem na nasze konto zagraniczne. Lub chcesz skorzystać z opcji płatnością przez PayPal - KLIKNIJ TUTAJ i zgłoś to na naszym fanpage.

 • Korzystaj z wiedzy i zarabiaj- po zainwestowaniu kurs pojawi się na Twoim koncie i możesz przejść do zdobywania wiedzy. Ucz się, rozwijaj i spieniężaj swoją wiedzę wykonując prace n

  Wybierz najlepszą dla siebie opcję:
  Sapphire
  Wartość: 570 PLN
  • Zapis VOD na 365 dni
  Cena: 197 PLN
  Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
  Emerald
  Wartość: 670 PLN
  • Zapis VOD na 365 dni
  • Tajna Grupa na FB
  Cena: 217 PLN
  Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
  Wpisz kod rabatowy
Zapis VOD
Dostępne w opcji:  SAPPHIRE   EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 00h 55m 25s
Lekcja 1: Wstęp
00h 00m 36s
Lekcja 2: Teoria
00h 17m 30s
Lekcja 3: Na Migdale
00h 23m 58s
Lekcja 4: Na Kwadracie
00h 13m 21s
Wartość: 770 PLN
Cena: od 197 PLN
Język:Polski
Ilość nagrań:4
Całkowity czas:00h 55m 25s
Informacje dodatkowe:

🔔 Zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję - czuj się bezpiecznie. Z tego kursu korzysta ponad 4612 zadowolonych kursantek. Jeśli uznasz w ciągu 14 dni, że Ci się nie przyda to zwrócimy Ci pieniądze! Testuj, ucz się, sprawdzaj. Bez Ryzyka.

Zarejestruj się i rozpocznij naukę!
Zaloguj się