Kurs Manicure BKT - najprostszy sposób na stylizacje w domu

Najprostszy kurs stylizacji paznokci - Manicure BKT.

Jeśli jesteś jedną z tych 4 osób:

chcesz postawić swój pierwszy, najprostszy krok w stylizacji paznokci - bez uczenia się sporej ilości etapów, które trzeba wykonać, by zrobić sobie hybrydy, które będą się trzymały 2, a nawet 3 tygodnie,

nie chcesz wydawać sporej ilości pieniędzy na produkty do robienia manicure hybrydowego, bo po prostu albo ich nie masz, albo nie chcesz na start inwestować zbyt dużej ilości kasy,

nie chcesz lub nie możesz używać frezarki lub innych narzędzi do opracowania skórek jak cążki, lub nożyczki.

nie masz autoklawu, a chcesz wykonywać stylizacje na innych osobach.

To czytaj dalej ten opis, bo to, co wyszło w trakcie naszej misji specjalnej pod tytułem "Najprostszy sposób na manicure hybrydowy dla każdej osoby" na pewno Cię zainteresuje.

Jak wyglądał świat robienia manicure hybrydowego na sobie w domu do dnia, zanim pojawił się kurs Manicure BKT?

Do dziś, aby wykonać piękne mani hybrydowe, które podoba się każdemu, potrzebujesz wydać ok. 550 zł (Kwota jest uśredniona na bazie Waszych odpowiedzi. Ktoś może wydać mniej, ktoś może wydać znacznie więcej) i zrobić 10 kroków, poświęcając na to średnio 2 godziny swojego czasu.

Wszyscy chcemy mieć piękne paznokcie, ale w zależności od naszego portfela, umiejętności i przekonań możemy uznać, że jesteśmy na różnych etapach. "Nie nadaję się do tego", "To jest za drogie.", "Uczę się tego, ale jest trudno.", "Już to umiem, to jest dla mnie proste."

Na podstawie tych danych, które do nas spływają cały czas, patrzymy na was inaczej i czas coś zmienić.

Dlaczego tak mało osób robi sobie manicure hybrydowy w domu?

Ilość produktów do zakupu, ilość kroków do wykonania, czas poświęcony na wykonanie sprawia, że jest to po prostu trudne i wiele osób rezygnuje z próby robienia sobie manicure hybrydowego w domu. Tym którzy się tego nauczyli — szczerze gratulujemy. Przypomnę też, że naszym motto jest maksymalne sprzyjanie rozwojowi stylistek i dlatego musimy spojrzeć na manicure z innej strony.

Co to oznacza?

Oznacza to, że musimy:

1) zredukować ilość produktów,

2) zredukować ilość kroków,

3) zredukować czas wykonania,

4) zredukować koszt wykonania.

Z punktu widzenia tych danych poszczególne obszary wymagają testów, wiedzy fachowej i produktowej. Jedną z możliwych opcji było wyeliminowanie używania 3 produktów, jakimi są baza, kolor i top i zastąpienie im jednym produktem 3w1 - czyli lakierem BKT (btw. dostępnym już na produkty.quloo.pl)

Spowodowało to zredukowanie 17 produktów do 14. Zmniejszenie kosztów z 550 zł do 480 zł, skrócenie czasu wykonywania z ok. 2 godzin do ok. 1 godz. 40 minut.

Lepszą opcją jest zredukowanie produktów, kosztów i czasu do minimum. Testy przeprowadzone i nagrane jasno pokazały, że można to osiągnąć.

Aby tego dokonać, musieliśmy spojrzeć na otaczające nas produkty w nowy sposób. Musieliśmy:

1) Zmienić swoje myślenie.

2) Przyzwyczaić się do nowego.

3) Zaakceptować to, że mamy tylko te narzędzia które mamy.

Łącząc te produkty z procesem, jaki musisz wykonać, aby mieć piękne mani doszliśmy do czegoś wyjątkowego. Znacząco obniżyliśmy koszty, czas i trudność wykonania mani.

Czego nauczysz się z kursu Manicure BKT?

Udowodnię Ci, że pilnikiem szybko i bezpiecznie możesz zmatowić paznokieć, by zwiększyć trwałość Twojej stylizacji.

Pokażę Ci moim zdaniem najbardziej bezpieczną technikę na odsunięcie i usunięcie skórek i nabłonków— bez używania frezarki, frezów, cążek czy nożyczek.

Opowiem Ci, po co odtłuszczać paznokieć i ja kto zrobić — by było wykonane dobrze, a produkt BKT trzymał się Twoich paznokci parę tygodni.

Zaprezentuję Ci 2 opcje nakładania produktu BKT — który dostosujesz według swoich potrzeb w zależności od napigmentowania produktu, jak i rodzaju Twojej płytki paznokciowej

Dokładnie przedstawię Ci plusy i minusy każdej z ww. 2 opcji, byś mogła świadomie dokonać wyboru, którą opcję wybrać.

Dla kogo nie jest technika Manicure BKT?

Manicure BKT będzie bardzo trudno w wykonaniu dla osób, które mają obgryzione, a co za tym idzie poniszczone paznokcie.

Manicure BKT nie służy do utwardzenia płytki paznokciowej — jeśli Twoje naturalne paznokcie są miękkie, skorzystaj z wiedzy zawartej w kursie Manicure Hybrydowy na sobie.

Manicure BKT nie służy do nadbudowy paznokcia — jeśli Twoje paznokcie tego wymagają, skorzystaj z wiedzy z kursu Manicure Hybrydowy na sobie.


Czy z kursu online da się nauczyć robić paznokcie?

Ostatnio na IG story zadaliśmy pytanie — Czy korzystając z kursów onlie da się nauczyć robić paznokcie?

Ja wiem, że tak — bo po dziesiątakch szkoleń stacjonarnych, zaczęłam się również szkolić online! Kilkadziesiąt tysięcy moich kursantów również, a co myślą fani na instagramie? Ponad 94% osób jest przekonanych, że ucząc się online, da się nauczyć robić paznokcie!


Co otrzymasz decydując się na ten kurs?

W każdym kursie na naszej platformie masz dostęp do 3 opcji cenowych — Sapphire, Emerald i Diamond.

Sapphire — to najniższa opcja — gdzie otrzymujesz dostęp do niezbędnej wiedzy z tego kursu na okres 365 dni.

Dodatkowo otrzymasz dostęp do BONUS 1 - czyli checklisty, którą możesz sobie wydrukować i będzie ona dla Ciebie podpowiedzią, jakie są kroki wykonywania manicure BKT.

Emerald — to wyższa opcja kursu — gdzie otrzymujesz dostęp do niezbędnej wiedzy z tego kursu na okres 365 dni

Dodatkowo otrzymasz dostęp do BONUS 1 - czyli checklisty, którą możesz sobie wydrukować i będzie ona dla Ciebie podpowiedzią, jakie są kroki wykonywania manicure BKT.

Dodatkowo otrzymasz dostęp do BONUS 2 - dodatkowy materiał video jak ściągać manicure BKT za pomocą metody, która polega na rozpuszczeniu w acetonie.

🔥 Diamond 🔥 — to NAJWYŻSZA opcja kursu — gdzie otrzymujesz dostęp do niezbędnej wiedzy z tego kursu na okres 365 dni.

Dodatkowo otrzymasz dostęp do BONUS 1 - czyli checklisty, którą możesz sobie wydrukować i będzie ona dla Ciebie podpowiedzią, jakie są kroki wykonywania manicure BKT.

Dodatkowo otrzymasz dostęp do BONUS 2 - dodatkowy materiał video jak ściągać manicure BKT za pomocą metody, która polega na rozpuszczeniu w acetonie.

Dodatkowo otrzymasz dostęp do BONUS 3 - dodatkowy materiał video jak ściągać manicure BKT za pomocą metody, która polega na pracy pilnikiem.

Co najważniejsze - otrzymujesz dostęp do JEDNEJ indywidualnej analizy prac, do której oddajesz zdjęcia stylizacji, wykonanej zgodnie z wymaganiami w kursie. Na to zadanie masz 62 dni. Gdy to zrobisz, to w trakcie analizy Edyta przyzna Ci DYPLOM, który zostanie Ci wystawiony i dodany do konta.

Analiza odbędzie się w Tajnej Grupie na Facebooku, do której dostęp mają tylko kursanci w opcji DIAMOND z tego kursu.

Od momentu wrzucenia przez Ciebie zdjęć, Edyta ma rok (365 dni, ale spokojnie to termin umowny, będzie robiła to na bieżąco zgodnie z kolejnością zgłoszeń - zwyczajowo czas oczekiwania to od 1 do 3 tygodni).


Informacje techniczne na temat kursu:

➡ Ilość lekcji w kursie: 9

➡ Długość kursu: 1 godzin 31 minut 10 sekund

➡ Rok nagrania kursu: 2022

➡ Dostęp do kursu masz 24h na dobę, 7 dni w tygodniu - a to oznacza, by go otworzyć w dowolnym momencie dnia lub nocy, potrzebujesz jedynie dostępu do internetu na Twoim komputerze / laptopie / smartphonie / telefonie / tablecie.


Najczęściej zadawane pytania przed zakupem kursu

➡ Czy mogę przedłużyć dostęp do kursu, jeśli nie zobaczę go w całości?

Tak! Są dostępne 3 opcje przedłużenia dostępu do kursu. Pierwsza z nich - przedłużenie o miesiąc za 17 zł. Druga - przedłużenie o rok za ok. 50% regularnej ceny tego kursu. Trzecia - przedłużenie dostępu NA ZAWSZE - czyli tak długo jak będzie istniało Quloo za jedyne 197 zł

➡ Po czym mogę poznać, czy w tym kursie mogę zdobyć certyfikat / dyplom?

Taką informację znajdziesz zawsze w 2 miejscach. Pierwsze z nich to sekcja w opisie, powyżej tej sekcji, którą właśnie czytasz.

Jej tytuł to "Co otrzymasz decydując się na ten kurs?" - tam zerknij na opis opcji DIAMOND - jeśli jest w niej informacja o analizach / indywidualnej analizie to znajdziesz tam też informację, czy w tym kursie dostępny jest dyplom czy certyfikat.

Drugie miejsce, znajdziesz przed zamym zakupem kursu - czyli w 3 niebieskich prostokątach, w których znajdziesz skrócony opis co otrzymasz w opcji Sapphire, Emerald, Diamond. Jeśli tam w opcji DIAMOND jest informacja typu "Certyfikat" lub "Dyplom" to po przejściu analiz masz szansę, taki dokument otrzymać.

➡ Czy otrzymam fakturę po zakupie kursu?

Tak! Zostanie ona automatycznie wystawiona i wysłana na Twojego maila.


Jak podjąć dobrą decyzję o swoim skutecznym rozwoju?

Bardzo prosto! Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto na Quloo — jeśli go nie masz to utwórz go — i pod napisem Wybierz najlepszą dla siebie opcję — klikniesz WYBIERAM, przy interesującej Cię opcji cenowej.

Gdy to zrobisz to przeniesie Cię na stronę PayU — gdzie będziesz mogła opłacić swój dostęp za pomocą BLIK lub przelewu online, lub przelewu tradycyjnego, lub karty płatniczej.

Co w przypadku, gdy chcesz zapłacić za pomocą PAYPAL? Wystarczy, że klikniesz tutaj i napiszesz do nas wiadomość prywatnej..

Co w przypadku gdy masz konto w zagranicznym banku? Wystarczy, że klikniesz tutaj i napiszesz do nas wiadomość prywatnej.


Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 67/77/247 PLN

Wybierz najlepszą dla siebie opcję:
Sapphire
Wartość: 247 PLN
  • Dostęp przez 365 dni
  • BONUS 1
Cena: 117 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Emerald
Wartość: 297 PLN
  • Dostęp przez 365 dni
  • Bonus 1/Bonus 2
Cena: 127 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Wpisz kod rabatowy
Lekcje
Dostępne w opcji:  SAPPHIRE   EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 01h 17m 38s
Lekcja 1: Czego się nauczysz w kursie - rozkład jazdy
00h 02m 19s
Lekcja 2: Jakie są przeciwwskazania do wykonania mani BKT?
00h 05m 39s
Lekcja 3: Dla kogo jest idealny mani BKT?
00h 04m 30s
Lekcja 4: SHOPLISTA - czyli co potrzeba, do wykonania mani BKT.
00h 03m 34s
Lekcja 5: Opiłowanie paznokci.
00h 15m 47s
Lekcja 6: Zanim przejdziemy do praktyki
00h 02m 45s
Lekcja 7: Praktyka!
00h 43m 04s
BONUS - Opcja Emerald
Dostępne w opcji:  EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 00h 07m 23s
Lekcja 1: Jak ściągać lakier BKT - rozpuszczenie w acetonie
00h 07m 23s
BONUS - Opcja Diamond
Dostępne w opcji:  DIAMOND   Czas trwania: 00h 06m 09s
Lekcja 1: Jak ściągać lakier BKT - za pomocą pilnika
00h 06m 09s
Wartość: 397 PLN
Cena: od 117 PLN
Język:Polski
Ilość nagrań:9
Całkowity czas:01h 31m 10s
Zarejestruj się i rozpocznij naukę!
Zaloguj się