Mini MIX Zdobień #1

Kurs ze zdobień dla początkujących - Mini Mix Zdobień #1

Gdyby wszystko można było zrobić szybko, łatwo i przyjemnie, to życie byłoby dużo prostsze prawda? No tutaj każdy się z tym zgodzi.

Co więcej, jest to możliwe! Prosty przykład - na początku jazda na rowerze wydaje się być mega trudna, wręcz niemożliwa. Ledwo wsiadasz na rower upadek, kolana zdarte, zniechęcasz się. Później albo rezygnujesz i nie nauczysz się jeździć na rowerze, albo to przetrenujesz i nauczysz się na nim jeździć. Często ta nauka jest długotrwała, bolesna (siniaki, zdarte kolana, łokcie) oraz frustrująca - no bo jak inni już nauczyli się jeździć, a ja jeszcze nie...

Analogicznie jest w stylizacji paznokci. Zdobienia mogą być albo czasochłonne, trudne i powodować u Ciebie frustracje...

Albo wręcz przeciwnie! Mogą być szybkie, łatwe i przyjemne, a co za tym idzie, będziesz je malowała z uśmiechem od ucha do ucha, a Twoje klientki / modelki równie mocno będą uśmiechnięte, kiedy popatrzą na ręcznie malowane przez Ciebie zdobienie.

Aby do tego etapu dojść, potrzebny jest trening. EFEKTYWNY trening. Najlepiej, gdy ktoś krok po kroku powie Ci, jakich produktów używać, by malowanie było łatwiejsze, pokaże i omówi jakie ruchy pędzelkiem wykonywać, oraz przeprowadzi Cie od A do Z przez proces malowania tego zdobienia.

Przez te 3 etapy, czyli:
1) Poznanie produktów, które ułatwiają pracę,
2) Pokazanie i omówienie każdego ruchu pędzelkiem,
3) Przeprowadzenie od A do Z jak zmalować dane zdobienie przejdziesz w tym Mini Mixie Zdobień!


Czy warto uczyć się malowania zdobień?

Aż 87% osób twierdzi, że stylizacje ze zdobieniami PRZYKUWAJĄ BARDZIEJ UWAGĘ, niż stylizację bez zdobień! Dlaczego tak jest? Po pierwsze - my jako ludzie kupujemy oczami, po drugie - stylizacja jest bardziej oryginalna, po trzecie - ludzie lubią się wyróżniać, a piękne zdobienia im to gwarantują!


Co otrzymasz decydując się na ten kurs?

W każdym kursie na naszej platformie masz dostęp do 3 opcji cenowych — Sapphire, Emerald i Diamond.

Sapphire — to najniższa opcja — gdzie otrzymujesz dostęp do niezbędnej wiedzy z tego kursu na okres 93 ni.

Emerald — to wyższa opcja kursu — gdzie otrzymujesz dostęp do niezbędnej wiedzy z tego kursu na okres 186 dni

🔥 Diamond 🔥 — to NAJWYŻSZA opcja kursu — gdzie otrzymujesz dostęp do niezbędnej wiedzy z tego kursu na okres 365 dni.


Informacje techniczne na temat kursu:

➡ Ilość lekcji w kursie: 5

➡ Długość kursu: 2 godzin 8 minuty 13 sekund

➡ Rok nagrania kursu: 2018

➡ Dostęp do kursu masz 24h na dobę, 7 dni w tygodniu - a to oznacza, by go otworzyć w dowolnym momencie dnia lub nocy, potrzebujesz jedynie dostępu do internetu na Twoim komputerze / laptopie / smartphonie / telefonie / tablecie.


Najczęściej zadawane pytania przed zakupem kursu

➡ Czy mogę przedłużyć dostęp do kursu, jeśli nie zobaczę go w całości?

Tak! Są dostępne 3 opcje przedłużenia dostępu do kursu. Pierwsza z nich - przedłużenie o miesiąc za 17 zł. Druga - przedłużenie o rok za ok. 50% regularnej ceny tego kursu. Trzecia - przedłużenie dostępu NA ZAWSZE - czyli tak długo jak będzie istniało Quloo za jedyne 197 zł

➡ Po czym mogę poznać, czy w tym kursie mogę zdobyć certyfikat / dyplom?

Taką informację znajdziesz zawsze w 2 miejscach. Pierwsze z nich to sekcja w opisie, powyżej tej sekcji, którą właśnie czytasz.

Jej tytuł to "Co otrzymasz decydując się na ten kurs?" - tam zerknij na opis opcji DIAMOND - jeśli jest w niej informacja o analizach / indywidualnej analizie to znajdziesz tam też informację, czy w tym kursie dostępny jest dyplom czy certyfikat.

Drugie miejsce, znajdziesz przed zamym zakupem kursu - czyli w 3 niebieskich prostokątach, w których znajdziesz skrócony opis co otrzymasz w opcji Sapphire, Emerald, Diamond. Jeśli tam w opcji DIAMOND jest informacja typu "Certyfikat" lub "Dyplom" to po przejściu analiz masz szansę, taki dokument otrzymać.

➡ Czy otrzymam fakturę po zakupie kursu?

Tak! Zostanie ona automatycznie wystawiona i wysłana na Twojego maila.


Jak podjąć dobrą decyzję o swoim skutecznym rozwoju?

Bardzo prosto! Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto na Quloo — jeśli go nie masz to utwórz go — i pod napisem Wybierz najlepszą dla siebie opcję — klikniesz WYBIERAM, przy interesującej Cię opcji cenowej.

Gdy to zrobisz to przeniesie Cię na stronę PayU — gdzie będziesz mogła opłacić swój dostęp za pomocą BLIK lub przelewu online, lub przelewu tradycyjnego, lub karty płatniczej.

Co w przypadku, gdy chcesz zapłacić za pomocą PAYPAL? Wystarczy, że klikniesz tutaj i napiszesz do nas wiadomość prywatnej..

Co w przypadku gdy masz konto w zagranicznym banku? Wystarczy, że klikniesz tutaj i napiszesz do nas wiadomość prywatnej.


Przykładowa recenzja kursantki:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 17/19/21 PLN

Wybierz najlepszą dla siebie opcję:
Sapphire
Wartość: 127 PLN
  • Zapis VOD na 93 dni
Cena: 37 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Emerald
Wartość: 147 PLN
  • Zapis VOD na 186 dni
Cena: 44 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Wpisz kod rabatowy
Zdobienia, których się nauczysz
Dostępne w opcji:  SAPPHIRE   EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 02h 08m 13s
Lekcja 1: Wypukłe Serca
00h 18m 52s
Lekcja 2: Pączki
00h 47m 34s
Lekcja 3: Baby Boomer + róże Sugar Effect
00h 28m 10s
Lekcja 4: Smoke Nails
00h 12m 14s
Lekcja 5: Biżu
00h 21m 23s
Wartość: 177 PLN
Cena: od 37 PLN
Język:Polski
Ilość nagrań:5
Całkowity czas:02h 08m 13s
Informacje dodatkowe:

🔔 Zanim podejmiesz jaką kolwiek decyzję - czuj się bezpiecznie. Z tego kursu korzysta ponad 4331 zadowolonych kursantek. Jeśli uznasz w ciągu 14 dni, że Ci się nie przyda to zwrócimy Ci pieniądze! Testuj, ucz się, sprawdzaj. Bez Ryzyka.

Zarejestruj się i rozpocznij naukę!
Zaloguj się