Zdobienia - Stylistka

W tej kategorii znajdziesz mini kursy, których idea została stworzona pod zapracowane, ciągle niemające czasu stylistki paznokci. Jeśli masz swój salon lub pracujesz w salonie i masz sporo klientek, to dobrze wiesz, o czym mówię.

Dlatego dzięki idei mini kursów, szybko i skutecznie nauczysz się nowych zdobień, dzięki czemu Twoje klientki będą zachwycone. A kiedy w 100% zastosujesz ideę mini kursów (kliknij tutaj i dowiedz się o co chodzi) to masz szansę na tym, jeszcze więcej zarobić.

Jeśli chcesz dogłębniej poznać ideę mini kursów, wartości na certyfikacie, dzięki której zaczniesz w końcu cenić swoje zdobienia, to zdecyduj się książkę CELuj w Wartość lub kurs online "CELuj w Wartość"

Decydując się na mini kurs w opcji Diamond, masz szansę zdobyć certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności. Kiedy jest on przyznawany? Kiedy zmalujesz określoną ilość razy jedno zdobienie z mini kursu. W trakcie analizy Edyta da Ci cenne wskazówki co poprawić, oraz powie Ci co już jest na wysokim poziomie. Gdy będzie widoczny Twój progres po zastosowaniu idei to zostanie przyznany Ci certyfikat

Zdobienia - Stylistka
Zarejestruj się i rozpocznij naukę!
Zaloguj się