#5k - Ultra Pakiet Techniczny

Poznaj 5 kursów z Ultra Pakietu

W skład pakietu wchodzą takie kursy jak:

po których obejrzeniu, poznaniu i opanowaniu do perfekcji będziesz w stanie wykonać paznokcie i ich korektę równie dobrze żelem jak i akrylem. A dla bardziej wymagających klientek nauczysz się także budować paznokcie o długości pokazowej.

5 wartościowych certyfikatów

Decydując się na opcję Diamond tego pakietu masz szansę starać się o zdobycie aż 7 certyfikatów.Certyfikat możesz zdobyć po przez udział w cotygodniowych analizach Twoich prac, gdzie krok po kroku wspólnie z Naszą trenerką Edytą Kurczak dojdziesz do perfekcji w tych kursach:

Metoda Żelowa

Czas trwania kursu: 15h 23m 09s

W tym kursie przeprowadzę Cię od A do Z w dążeniu do wykonania idealnie usługi jaką jest wykonanie paznokci metodą żelową. Pokażę Ci i wytłumaczę wszystkie etapy usługi - od przygotowania płytki, przez podkładanie szablonów a kończąc na położeniu koloru. Mogę śmiało powiedzieć, że jeśli zastosujesz przekazaną wiedzę w tym kursie w 100% możesz zacząć zarabiać na swojej pasji!

Szybka Korekta Żelowa

Czas trwania kursu: 9h 00m 09s

Z tego kursu dowiesz się jak w szybki i efektywny sposób przeprowadzić korektę żelową! Pokażę Ci jak przyśpieszyć swoją pracę eliminując zbędne kroki, które wykonuje wiele początkujących lub nawet średnio-zaawansowanych stylistek. Przypomnę Ci również schemat piłowania paznokcia, tak abyś nauczyła się uzyskiwać idealny kształt paznokcia. Dzięki temu kursowi znacznie zredukujesz czas trwania tej usługi

Metoda Akrylowa

Czas trwania kursu: 6h 47m 04s

W tym kursie pokażę Ci jak poskromić akryl na 2 sposoby! Dowiesz się jak zbudować pazurki, które z dumą będą nosić Twoje zadowolone klientki. Standardowo jak w każdym kursie technicznym pokażę i wytłumaczę Ci wszystkie etapy usługi. Dowiesz się również jak szybko i skutecznie piłować akryl

Szybka Korekta Akrylowa

Czas trwania kursu: 3h 24m 25s

Z tego kursu nauczysz się jak ściągać kolor przy pomocy frezów. Dowiesz się jak zmatowić płytkę oraz jak używać frezów do skórek. Przypomnisz sobie jak zbudować paznokieć akrylowy. Poznasz schemat idealnie wypiłowanego paznokcia. Zobaczysz jakie błędy najczęściej popełniają kursantki.

Migdał Pokazowy

Czas trwania kursu: 5h 44m 35s

Ten kurs to prawdziwa bomba wiedzy teoretycznej i praktycznej na temat tego jak tworzyć zjawiskowe paznokcie metodą żelową o długości pokazowej. W tym kursie poznasz 2 sposoby podkładania szablonów i sama wybierzesz ten, którym najlepiej i najszybciej Ci się pracuje. Dowiesz się jak zaciskać tunel, by uzyskać idealną krzywą C. Dowiesz się jakimi produktami pracować by Twoja stylizacja miała jak najdłuższą "żywotność".

Informacje techniczne

Wszystkie najważniejsze informacje związane z technicznymi aspektami działania kursów oraz szczegółowe odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz w naszym FAQ

Sprawdzam FAQ

Daj nam 24 godziny

Daj znam maksymalnie 24 godziny i na Twoim koncie pojawią się wszystkie kursy z tego pakietu w opcji Bez Limitu.

Damy z siebie 100% aby wszystkie kursy odblokowywać jak najszybciej, jednak przy tak atrakcyjnej ofercie za ten pakiet, jesteśmy świadomi, że być może ruch będzie spory i odblokowywanie może potrwać maksymalnie do 24 godzin! Dziękujemy za zrozumienie

Brak kasy na koncie?

Często dostajemy zapytania na FanPage typu "Czy jest możliwość zapłacenia za kurs później?" "Czy mogę kupić ten kurs w ratach?" "Jak mogę zapłacić za kurs mieszkając za granicą?" "Czy obsługujecie płatności PayPal?"

Odpowiedzi na te wyżej wymienione pytania znajdziesz w dwóch następnych sekcjach.

Bardzo pragniesz tego pakietu, ale na chwile obecną brakuje Ci kasy na koncie? Głowa do góry! Zapoznaj się z tymi 3 opcjami, dzięki którym Ultra Pakiet Techniczny będzie Twój, a zapłacisz za niego później:

PayU Płacę Później

PayU Płacę Później - Kup Teraz, Zapłać za 30 dni- decydując się na tę opcję kupujesz pakiet, ale płacisz za niego dopiero za 30 dni! Pewnie zapytasz jak to działa? Już Ci tłumaczę!

 • Podczas płatności wybierz opcję Płacę Później
 • Wypełnij na stronie PayU podstawowe informacje i potwierdź swoją tożsamość
 • Potwierdź umowę nieoprocentowanej pożyczki 30 dniowej kodem SMS
 • Pakiet jest Twój! A Ty komfortowo spłacasz pożyczkę w terminie do 30 dni!

Potrzebujesz więcej informacji na temat opcji PayU Płacę Później? Kliknij tutaj i zapoznaj się z informacjami na ten temat!

PayU Raty

PayU Raty- decydując się na tę opcję kupujesz pakiet i spłacasz go spokojnie w ratach. W ilu? Wszystko zależy od Ciebie na ile rat sobie rozłożysz spłatę pakietu! Oprocentowanie rat PayU wynosi 6,5%

Jak działają raty PayU?

 • Podczas płatności wybierz opcję PayU Raty
 • Wypełnij na stronie PayU wniosek o rozłożeniu płatności na raty
 • Po weryfikacji Twoich danych następuje potwierdzenie umowy
 • Pakiet jest Twój! A Ty spokojnie spłacasz raty i możesz cieszyć się Ultra Pakietem kursów na swoim koncie

Przelew Tradycyjny

Przelew tradycyjny- potrzebujesz tylko 7 dni na zgromadzenie gotówki? W takim razie wybierz Przelew Tradycyjny i zapłać za Ultra Pakiet Techniczny dopiero za 7 dni - ponieważ tyle jest ważna płatność tą formą!

Masz konto zagranicą lub PayPal?

Masz konto zagranicą lub korzystasz z PayPal'a, przez co masz problem z dokonaniem płatności przez PayU? Dla nas to żaden problem! Skorzystaj z jednego z 2 rozwiązań:

Jeśli masz konto w banku zagranicznym:

Wykonaj przelew na nasze zagraniczne konto, korzystając z tych danych:

Przemysław Sobik Skup Met
ul. Świerklańska 41
44-264 Jankowice
NIP PL6422752292
SWIFT - IEEAPLPA
IBAN: PL24 1950 0001 2006 1410 4286 0001

Jeśli korzystasz z PayPal'a:

W przypadku PayPal'a angażuje on nas czasowo do pracy oraz na tej platformie są większe prowizje związane z płatnościami dlatego do bieżącej ceny pakietu należy doliczyć 5%

Jeśli chcesz zapłacić za pakiet korzystając z PayPal'a skontaktuj się z nami po przez nasz FanPage - Kliknij Tutaj! lub na email [email protected]

Co znajdziesz w danej opcji cenowej

Po zakupie tego kursu automatycznie pojawi się on na Twoim koncie jako 1 kurs. Do 24 godzin odblokujemy wszystkie kursy pojedyńczo na Twoim koncie, zgodnie z tym co jest pokazane na video powyżej.

Decydując się na opcję Sapphire - otrzymujesz dostęp na 365 dni do materiału VOD w 5 kursach

Decydując się na opcję Emerald - otrzymujesz dostęp na 365 dni do materiału VOD, dostęp do TIP'ów czyli bonusowych wskazówek, oraz dostęp do tajnych grupy. Możesz w nich zadawać pytania, brać udział w analizach jako obserwator - czyli możesz oglądać analizy, ale bez oddawania swoich prac

Decydując się na opcję Diamond - otrzymujesz dostęp na 365 dni do materiału VOD oraz TIP'ów czyli bonusowych wskazówek, dostęp do tajnych grupy na FB z możliwością brania czynnego, pełnego udziału w analizach prac w drodze do swojego upragnionego certyfikatu

Wybierz świadomie opcję, którą chcesz teraz wykupić! Po zakupie koszt podniesienia opcji z powodów systemowych nie podlega promocji, ani zmianom.

Gwarancja satysfakcji lub
zwrot gotówki

Decydując się na PAKIET otrzymujesz pod kątem merytorycznym oraz technicznem maksymalnie dopakowaną wiedzę na daną chwilę

Oprócz regularnej wiedzy technicznej, na temat przedstawianych technik w danym kursie, otrzymasz wiedzę na temat najczęściej popełnianych błędów przez stylistki oraz dostęp do archiwalnych analiz prac naszych kursantek, które są ogromną kopalnią wiedzy.

Wszystkie materiały zawarte w kursie są nagrane w jakości FULL HD, w jak najbliższych zbliżeniach, tak abyś mogła dostrzec więcej szczegółów niż na szkoleniu fizycznym

Wierzymy w to, że po zastosowaniu wiedzy z tego kursu w praktyce, zaczniesz odnosić sukcesy tak jak robi to już ponad 2365 kursantek w tych 5 kursach!.

Jeśli jednak przekazana wiedza przekazana w kursie nawet w minimalny sposób nie podniesie Twojej wiedzy lub po prostu stwierdzisz, że jest dla Ciebie bez użyteczna ponieważ wszystkie pokazane w kursie techniki masz w małym palcu napisz do nas na adres [email protected] a my usuniemy kurs z Twojego konta i zwrócimy Ci gotówkę do 72 godzin.

Poznaj prawdziwą wartość szkolenia

Jeśli masz ochotę na szkolenie stacjonarne z zakresu wiedzy jaka jest zawarta w tym kursie to jest to jak najbardziej możliwe! Musisz być jednak świadoma dwóch rzeczy..

Pierwsza z nich, to jak pewnie zauważyłaś na górze strony, ten kurs ma 48h materiału video - co oznacza, że pozostajemy bez szans, aby przerobić cały materiał na jednodniowym, dwu dniowym czy nawet czterodniowym szkoleniu stacjonarnym.

Pewnie doskonale wiesz jak wygląda schemat na szkoleniach stacjonarnych, a jeśli nie to przypomnę. Na początku instruktor pokazuje jak wykonać daną czynność, potem Ty powtarzasz to samo. Czyli np przez 1h instruktor demonstruje daną czynność tłumacząc a drugie tyle trenujesz później Ty. Prawda? No jasne, że tak. Więc tak naprawdę szkolenie stacjonarne o tej tematyce musiało by trwać ponad 96h i kosztować cię 16000 PLN (indywidualnie).

Druga, to że tą samą wiedzę możesz mieć za ułamek tej ceny jako zapis VOD, który możesz przez rok powtarzać. Mało tego, w opcji Diamond możesz oddać swoje prace do analizy którą dla ciebie wykonam.

Jeśli jednak dalej chcesz się ze mną szkolić stacjonarnie to proszę zapisz się na listę oczekujących kursantek klikając w ten guzik poniżej.

Szkolenie Stacjonarne
Wybierz najlepszą dla siebie opcję:
Sapphire
 • Zapisy VOD Bez Limitu
 • Archiwalne analizy prac
Wartość: 12350 PLN
Cena: 2235 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Emerald
 • Zapisy VOD Bez Limitu
 • Archiwalne analizy prac
 • TIP'y
 • Tajne Grupy na FB
Wartość: 14580 PLN
Cena: 4469 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Wpisz kod rabatowy
5 kursów
Dostępne w opcji:  SAPPHIRE   EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 40h 18m 00s
Lekcja 1: Metoda Żelowa - Profesjonalny Kurs Przedłużania Paznokci na szablonie - Migdał Salonowy
15h 23m 00s
Lekcja 2: Metoda Żelowa Szybka Korekta - Kształt Migdał Salonowy
09h 00m 00s
Lekcja 3: Metoda Akrylowa - Profesjonalny Kurs Przedłużania Paznokci na szablonie - Migdał Salonowy
06h 47m 00s
Lekcja 4: Metoda Akrylowa Szybka Korekta - Kształt Migdał Salonowy
03h 24m 00s
Lekcja 5: Migdał Pokazowy - kurs przedłużania na szablonie metodą żelową
05h 44m 00s
Wartość: 16000 PLN
Cena: od 2235 PLN
Język:Polski
Ilość nagrań:5
Całkowity czas:40h 18m 00s
Informacje dodatkowe:
 • Dostęp na 365 dni
 • 👭 Z kursów w tym pakiecie korzysta: 2365 kursantek
 • 📊 Poziom trudności: ŚREDNI
 • 👩 Trenerka: Edyta Kruczak
 • 🗓 Produkcja: Quloo
Zarejestruj się i rozpocznij naukę!
Zakładając konto akceptujesz regulamin.
Zaloguj się