Przewodnik - Zostań Stylistką Paznokci - zestaw 40 kursów

Przewodnik — co to?

Spójrzmy na to z dwóch perspektyw:

Pierwsza perspektywa — jako zestaw 40 kursów online — jest to zbiór uporządkowanej wiedzy teoretycznej i praktycznej od totalnych podstaw — czyli jak zacząć robić paznokcie na sobie, przez pracę na dłoniach innych osób — czyli umiejętności, które przydadzą Ci się w pracy jako stylistka paznokci.

Druga perspektywa — jako Edyta Kruczak — czyli instruktor, który poprowadzi Cię przez ten cały proces — bo to ona nagrała wszystkie kursy z tego zestawu — w kursach przekazuje Cię potrzebną wiedzę, jak osiągnąć zamierzony efekt — czy to w manicure, czy przedłużaniu, czy zdobieniach. A do tego możesz jej zadawać pytania, czy to na jej Social Media, czy pod lekcjami w kursie, czy brać udział w bezpłatnych chłostach, poprzez oddanie swoich prac, czy też brać udział w bezpłatnych analizach dla kursantów. W trakcie nich dalej będzie Cię prowadzić i wskazywać drogę co zrobić, by Twoje stylizacje były na wyższym poziomie.

Czego nauczysz się z Przewodnika "Zostań Stylistką Paznokci"

Cały przewodnik jest podzielony na 2 główne kategorie kursów.

Pierwsza kategoria — Technika - czyli wiedza od pierwszych kroków w stylizacji paznokci, czyli pracy na sobie, przez pracę na modelkach.

Druga kategoria — Zdobienia - czyli w niej opanujesz sztukę nail art'u od podstawowych technik, przez te bardziej zaawansowane jak np. malowanie zdobień w stylu postacie z bajek.

Omówię teraz bardziej szczegółowo każdą z kategorii:

Pierwsza kategoria TECHNIKA - podzielona jest ona na 3 sekcje, dzięki którym znajdziesz kursy dla osób, na różnych etapach swojego rozwoju.

Pierwsza sekcja: Technika — na sobie (5 kursów) - czyli w niej znajdziesz podstawową wiedzę, dla osób, które na ten moment jeszcze nie robią żadnych stylizacji i chcą postawić pierwsze kroki, lub robią stylizacje na sobie, ale nie są zadowolone z efektów. W każdym z kursów z tej kategorii znajdziesz zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną — byś mogła z łatwością wdrożyć wszystkie działania u siebie.

Trudno jest ująć w kilku punktach czego się nauczysz z tych wszystkich kursów z tej sekcji, jednak postaraliśmy się wypunktować najważniejsze rzeczy:

WAŻNE! W kursach z tej sekcji wiedza praktyczna jest przedstawiona na "sobie" - czyli zobaczysz, jak te wszystkie niżej wypisane rzeczy (oraz wiele więcej) wykonać na sobie — czyli na swoich paznokciach.

✅ Jak krok po kroku opracować skórki 3 metodami — za pomocą samego pilnika, za pomocą cążków, za pomocą frezarki i frezów (zarówno diamentowych, jak i karbidowych)

✅ jak wyrównać nierówności płytki za pomocą bazy

✅ jak wizualnie piękny, symetryczny kształt paznokcia — w trakcie robienia manicure hybrydowego

✅ jak powinien wyglądać przedłużony paznokieć — czyli gdzie np. jest apeks, strefa stresu, etc

✅ jak przedłużać paznokcie metodą na 1 kulkę za pomocą akrylożelu

✅ jak podkładać i docinać szablony, tak by uniknąć np. schodka pod paznokciem

✅ jak prosto wypiłować zbudowany paznokieć w kształt Migdał Klasyczny lub Balerina — tak by każdy paznokieć był tego samego kształtu

✅ jak pomalować paznokcie lakierem, by odbyło się bez zalania skórek oraz co zrobić jak takie zalanie się zdarzy

✅ co zrobić, by uzyskać "idealną linię światła" na paznokciu

✅ jak wykonać MANICURE BKT — czyli najprostszą metodę na hybrydy w domu, do której potrzebujesz tylko 5 produktów.

✅ Finalnie stosując wiedzę z tych kursów znacząco przyśpieszysz swoją pracę, gdyż dowiesz się co i jak robić, oraz pozbędziesz się chaosu wynikającego z niewiedzy.

W tej sekcji znajdziesz m.in. takie kursy jak:

Druga sekcja: Technika — na kimś (8 kursów) - w niej znajdziesz wiedze dla osób, które albo chcą postawić pierwsze kroki w pracy na dłoniach klientek/modelek lub już na nich pracują, ale nie są zadowolone czy to z efektów, czy też czasu wykonywanych stylizacji. W każdym z kursów z tej kategorii znajdziesz zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną — byś mogła z łatwością wdrożyć wszystkie działania u siebie.

Trudno jest ująć w kilku punktach czego się nauczysz z tych wszystkich kursów z tej sekcji, jednak postaraliśmy się wypunktować najważniejsze rzeczy:

WAŻNE! W kursach z tej sekcji wiedza praktyczna jest przedstawiona na "kimś" - czyli zobaczysz, jak te wszystkie niżej wypisane rzeczy (oraz wiele więcej) wykonać na dłoniach modelki czy też klientki

✅ Jak krok po kroku opracować skórki za pomocą frezarki i frezów (frezy karbidowe)

✅ jakich preparatów, w jakiej kolejności używać, by wykonać przedłużenie paznokci

✅ na co zwracać uwagę przy podkładaniu szablonów pod różne rodzaje płytek paznokciowych

✅ nauczysz się przedłużać paznokcie za pomocą żelu typu galaretka, żelu samopoziomującego, oraz akrylu

✅ jak i kiedy zaciskać paznokcie, by uzyskać piękny tunel

✅ poznasz techniki piłowanie przedłużanych paznokci w kształt Migdał z Zaciskaniem Tunelu, Migdał Salonowy, Kwadrat Salonowy oraz Migdał Pokazowy

✅ jak położyć kolor w postaci lakieru hybrydowego, jak i żelu — tak by nie pozalewać skórek — oraz co zrobić jak już takie zalanie się zdarzy.

✅ jak uzyskać idealną linię światła

✅ Finalnie stosując wiedzę z tych kursów znacząco przyśpieszysz swoją pracę, gdyż dowiesz się co i jak robić, oraz pozbędziesz się chaosu wynikającego z niewiedzy.

W tej sekcji znajdziesz m.in. takie kursy jak:

Trzecia sekcja: Technika — Korekty (5 kursy) - w niej znajdziesz wiedze dla osób, które przerobiły kursy z przedłużania paznokci — niezależnie czy z sekcji pierwszej, czy drugiej. Dzięki kursom z trzeciej dowiesz się co zrobić a paznokciami po ich przedłużaniu — czyli jak wykonać różne rodzaje korekty, w zależności od tego, jaki mają odrost i w jakim są one stanie. W każdym z kursów z tej kategorii znajdziesz zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną — byś mogła z łatwością wdrożyć wszystkie działania u siebie.

Trudno jest ująć w kilku punktach czego się nauczysz z tych wszystkich kursów z tej sekcji, jednak postaraliśmy się wypunktować najważniejsze rzeczy:

WAŻNE! W kursach z tej sekcji wiedza praktyczna jest przedstawiona zarówno na "sobie" jak i na "kimś"

✅ Jak wykonać korektę paznokci akrylowych

✅ Jakie są wytyczne, by zakwalifikować paznokcie do korekty Szybkiego Odświeżenia lub Uzupełnienia, lub Odnowy

✅ Jak ściągać kolor starej stylizacji za pomocą frezu karbidowego

✅ Jakich kroków unikać w poszczególnych korektach, by ich wykonanie faktycznie było szybkie i sprawne

W tej sekcji znajdziesz m.in. takie kursy jak:

WAŻNE! W kursach technicznych poznasz dwa światy, które moim zdaniem muszą istnieć, byś mogła robić piękne, trwałe stylizacje, bez konieczności poświęcania na nie wiele godzin.

O jakie światy chodzi? Świat Teorii i Praktyki - bo gdy przyłożysz się do przyswojenia teorii, to praktyka będzie o wiele prostsza. A jak połączysz ze sobą te dwa światy, to w końcu zrozumiesz, dlaczego np. stylizacja Ci może odpadać po dwóch dniach, lub zrozumiesz, dlaczego robisz paznokcie nie w półtorej godziny tylko w 5 godzin.

Gotowa, by już teraz kupić dostęp do Przewodnika "Zostań Stylistką Paznokci"? Kliknij przycisk poniżej

Druga kategoria ZDOBIENIA — podzielona jest ona na 2 sekcje, dzięki którym znajdziesz kursy dla osób, na różnych etapach swojego rozwoju.

Pierwsza sekcja: Zdobienia — Początkująca (13 kursów) - w tej kategorii znajdziesz zbiór podstawowych technik tworzenia zdobień na różnych przykładach, produktach — wszystko po to byś mogła to w 100% zrozumieć i przełożyć u siebie.

✅ Głównym założeniem tej sekcji jest nauczenie się szybkich zdobień, szybkich technik, za pomocą których samodzielnie będziesz mogła wymyślić dziesiątki jak nie setki innych zdobień.

WAŻNE! Jesteś ciekawa, jakich zdobień nauczysz się kursów z tej kategorii? Kliknij tutaj i zobacz — stworzyliśmy prostą stronę, gdzie zebraliśmy w jednym miejscu większość zdobień, jakich nauczysz się w kursach z tej kategorii

W tej sekcji znajdziesz m.in. takie kursy jak:

Druga sekcja: Zdobienia — Pasjonatka (9 kursów) - ta kategoria to już trudniejsze zagadnienia związane z nail art'em. Jeśli przeszłaś pierwszą sekcję, to druga sekcja będzie dla Ciebie znacznie łatwiejsza — gdyż podstawy masz już za sobą. Tutaj poznasz między innymi: takie techniki jak Zhostovo, One Stroke czy Micropainting

✅ Głównym założeniem tej sekcji jest nauczenie się bardziej wymagających zdobień, na wyższym poziomie, które też mogą być szybkie — jeśli odpowiednio je wytrenujesz — malowanie większości zdobień z tej kategorii i tak będzie trwało dłużej niż w przypadku zdobień z sekcji POCZĄTKUJĄCA.

WAŻNE! Jesteś ciekawa, jakich zdobień nauczysz się kursów z tej kategorii? Kliknij tutaj i zobacz — stworzyliśmy prostą stronę, gdzie zebraliśmy w jednym miejscu większość zdobień, jakich nauczysz się w kursach z tej kategorii

WAŻNE! To, że z tych kursów nauczysz się ok. 348 zdobień to nie jest ważne. Ważne jest to, że poznasz dziesiątki technik, dzięki którym będziesz w stanie odtworzyć większość zdobień, z jakimi przyjdą do Ciebie modelki lub klientki.

Czy zauważyłaś, że gdybyś chciała te wszystkie 40 kursów, kupić bez promocji z dostępem na 365 dni to kosztowałoby Cię to 8116 PLN? A z Przewodnikiem "Zostań Stylistką Paznokci" oszczędzasz aż 93%?

Gotowa, by już teraz kupić dostęp do Przewodnika "Zostań Stylistką Paznokci"? Kliknij przycisk poniżej

Efekty po Przewodniku "Zostań Stylistką Paznokci"

Odpowiem Ci szczerze — będą różne! Dlaczego?

Jedni — postawią pierwsze kroki i zaczną robić paznokcie tylko sobie stając się początkującymi stylistkami paznokci

Drudzy — pójdą krok dalej i zaczną robić je również swoim najbliższym, może i pierwszym modelkom, a kto wie, może złapią bakcyla i dołączą do trzeciej grupy

Czyli osób, które wejdą na ścieżkę zawodową i zaczną uszczęśliwiać klientki pięknymi stylizacjami, a kto wie — po latach może zostaną instruktorami.

Do którego grona Ty dołączysz? Wszystko zależy od Ciebie - bo to Ty jesteś tutaj aktorem grającym główną rolę, a ja mam dla Ciebie narzędzie w postaci scenariusza - czyli przewodnika Zostań Stylistką Paznokci — inaczej mówiąc zestawu aż 40 kursów online.

Zobacz jak inne kursantki wykorzystały narzędzie w postaci moich kursów online i jakie osiągnęły efekty:

Kursy Online — co to jest?

Co to dla Ciebie oznacza, że przewodnik Zostań Stylistką Paznokci to zestaw 40 kursów online?

➡ Po pierwsze — po zakupie Przewodnika na Twoim koncie na platformie natychmiastowo pojawi się dostęp do 40 kursów online, które mogłaś zobaczyć we wcześniejszej części opisu

➡ Po drugie — będziesz mogła wracać do tych kursów, oglądać je po raz drugi, trzeci, dziesiąty, enty — tyle ile razy będziesz potrzebować.

➡ Po trzecie — masz dostęp do tych kursów z przewodnika przez 30 / 183 / 365 dni — wszystko zależy jaki wariant wybierzesz.

➡ Po czwarte - by oglądać kursy z Przewodnika Zostań Stylistką Paznokci wystarczy Ci urządzenie z dostępem do internetu np. telefon, tablet, lub laptop — siadasz, kiedy chcesz o dowolnej godzinie i uruchamiasz kurs i oglądasz

Dane techniczne na temat Przewodnika Zostań Stylistką Paznokci:

✅ Przewodnik składa się z 40 kursów, które są podzielone na dwie główne kategorie: TECHNIKA i ZDOBIENIA.

✅ Łączna długość materiałów zawartych w kursie to 251 godzin 33 minuty 19 sekund

✅ Kursy dostępne w ramach przewodnika Zostań Stylistką Paznokci są dostępne w jakościach od FULL HD do 4K. Ustawione kamery są z różnych perspektyw — po to byś mogła zobaczyć, jak najwięcej, a co za tym idzie zrozumieć o wiele więcej.

✅ Dostęp do kursów z Przewodnika Zostań Stylistką Paznokci masz przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu — wystarczy Ci urządzenia z dostępem do internetu.

Gotowa, by już teraz kupić dostęp do Przewodnika "Zostań Stylistką Paznokci"? Kliknij przycisk poniżej

Kto jest odpowiedzialny za stworzenie tego kursu?

Swoją wiedzą w tym kursie dzieli się z Tobą instruktor marki Quloo — Edyta Kruczak — a przedstawiając Edytę bardziej szczegółowo:

✅ Stylistka z 17-letnim doświadczeniem

✅ Współtworzy 2 marki produktów do stylizacji paznokci - Quloo Produkty, jak i Drillo

✅ Była właścicielka sieci franczyzowej Salon z Pazurem

✅ W trakcie ostatnich 6 lat przeprowadziła tysiące bezpłatnych analiz, chłost, poznając błędy i trudności osób początkujących, oraz dając im wskazówki co zrobić, by ich stylizacje były na wyższym poziomie.

✅ Przeszła ponad 80 szkoleń stacjonarnych ze stylizacji paznokci, by dać Ci jak najlepszą wiedzę w kursach online

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są dostępne opcje płatności po kliknięciu WYBIERAM?

Co oznacza, że kursy są w opcji Sapphire?

Każdy kurs na Quloo ma 3 opcje cenowe - Sapphire, Emerald, Diamond - W skrócie - Sapphire pełna wiedza, Emerald - dodatkowo bonusowe lekcje, Diamond - najczęściej dostęp do analiz i możliwość zdobycia certyfikatu / dyplomu. Decydując się na Przewodnik po stylizacji paznokci otrzymujesz w każdej opcji cenowej - kursy w opcji Sapphire - bez certyfikatów i dyplomów (dlatego ten zestaw ma tak dobre ceny). przypadku kiedy chcesz starać się o dyplom lub certyfikat, wystarczy, że zgłosisz się do nas na fanpage na Facebooku i wykupisz wybrany kurs w opcji Diamond. (cena zostanie pomniejszona według wzoru Opcja Diamond – Opcja Sapphire = to co zapłacisz np. Wchodzisz w kurs Mix Szybkich Zdobień i od opcji Diamond odejmujesz cenę opcji Sapphire)

Czy ten zestaw jest dla mnie odpowiedni?

Niezależnie od tego, na jakim jesteś etapie w stylizacji paznokci – odpowiedź brzmi TAK. Znajdziesz w nim kompletną wiedzę z kursów Edyty, dzięki której możesz stać się szanowaną, kompletną stylistką. Więc nawet jeśli jesteś na poziomie instruktora – to zawsze masz szansę znaleźć tam wskazówki dzięki którym, poprawisz coś w swojej pracy. Oczywiście, jeśli jesteś osobą początkującą to, to rozwiązanie jest dla Ciebie (zabrzmi to może mało skromnie) najlepszym wyborem – ponieważ od początku zaczniesz czerpać wiedzę z ponad 15-letniego doświadczenia Edyty

Czy można zapłacić w ratach?

Decydując się na opcję roczną istnieje opcja Rat PayU — Jest ona obsługiwana przez PayU.

Mieszkam za granicą — jak mogę zapłacić?

Są dwie dostępne opcje płatności tj. przelew zagraniczny w Twojej walucie na naszej konto lub PayPal. Po więcej szczegółów napisz na [email protected]

Jak szybko otrzymam dostęp do kupionych kursów?

Po zakupie kursy automatycznie odblokują się w zakładce MOJE KURSY na Twoim koncie

Czy moje prace będą jakoś sprawdzane? Analizowane?

Możesz wrzucać prace do bezpłatnych analiz w ramach Quloo Chłosty lub zdecydować się na płatne analizy, które będą prowadzić do zdobycia certyfikatu lub dyplomu.

Czy mogę prosić o Fakturę?

Jasne! Po zakupie napisz na [email protected]

Czy kursy bez certyfikatu mają jakiś sens?

Po co Ci umiejętność gotowania bez certyfikatu, że robisz to na wysokim poziomie? Po co Ci umiejętność czytania bez certyfikatu, że czytasz szybko i ze zrozumieniem? Po co Ci umiejętność pisania, bez certyfikatu, że robisz to w sposób szybki i bezbłędny? Odpowiedź jest prosta — po to, by UMIEĆ TO ROBIĆ. A czy certyfikat to potwierdza? Patrząc po rynku stylizacji paznokci NIE ZAWSZE. Najważniejsze są umiejętności, które dzięki wiedzy zawartej w kursach jesteś w stanie zdobyć bez wychodzenia z domu.

Czy po zakupie zestawu mogę go potem przedłużyć? Jeśli tak to ile to kosztuje?

Jasne, że możesz! Cena jest również "promocyjna" - czyli taka jak aktualnie obowiązuje.

Czy jest możliwość przetestowania zestawu przed zakupem?

Jasne, że możesz! Wystarczy, że klikniesz tutaj

Gdy na tym zegarze wybije 00:00:00 to będzie to smutny moment dla osób, które zwlekają z decyzją, gdyż ten zestaw wtedy zniknie, Tak jak jego promocyjne ceny:

dni
godziny
minuty
sekundy
Wybierz najlepszą dla siebie opcję:
Dostęp miesięczny
Wartość: 2116 PLN

Dostęp na 30 dni do 40 kursów w opcji SAPPHIRE

Cena: 297 PLN
Cena promocyjna: 97 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Dostęp półroczny
Wartość: 5116 PLN

Dostęp na 183 dni do 40 kursów w opcji SAPPHIRE

Cena: 1197 PLN
Cena promocyjna: 397 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Wpisz kod rabatowy
Kursy Techniczne
Dostępne w opcji:  SAPPHIRE   EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 61h 24m 35s
Lekcja 1: Manicure BKT
01h 17m 38s
Lekcja 2: Manicure Hybrydowy na sobie
01h 37m 37s
Lekcja 3: Mani Cążkowy #TYKTYK
01h 16m 25s
Lekcja 4: Balerina na sobie akrylożelem
05h 17m 31s
Lekcja 5: Migdał Klasyczny na sobie akrylożelem
05h 40m 50s
Lekcja 6: 1. Metoda Żelowa - Profesjonalny kurs przedłużania paznokci - Migdał Salonowy
06h 40m 16s
Lekcja 7: Ekspresowy kurs
00h 50m 02s
Lekcja 8: 2. Przedłużanie paznokci na szablonie metodą żelową, migdał salonowy z zaciskaniem tunelu
04h 10m 50s
Lekcja 9: Kwadrat Salonowy
04h 04m 12s
Lekcja 10: 3. Migdał Pokazowy - kurs przedłużania na szablonie metodą żelową
03h 27m 39s
Lekcja 11: Metoda Akrylowa - Profesjonalny kurs przedłużania paznokci - Migdał Salonowy
06h 20m 46s
Lekcja 12: Manicure Hybrydowy
03h 42m 05s
Lekcja 13: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych metodą żelową na szablonie
02h 26m 13s
Lekcja 14: 1A. Metoda Żelowa - Szybka Korekta
05h 39m 46s
Lekcja 15: Metoda Akrylowa - Szybka Korekta
02h 14m 42s
Lekcja 16: Korekta - Szybkie odświeżenie
01h 47m 10s
Lekcja 17: Korekta - Dopełnienie
01h 54m 39s
Lekcja 18: Korekta - Odnowa
02h 56m 14s
Kursy ze zdobień
Dostępne w opcji:  SAPPHIRE   EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 190h 08m 44s
Lekcja 1: Mix Szybkich Zdobień Salonowych Dla Początkujących
03h 06m 32s
Lekcja 2: Snake Skin
02h 03m 27s
Lekcja 3: Sugar Effect
01h 49m 25s
Lekcja 4: Biżu Nails
04h 19m 48s
Lekcja 5: Jungle Nails
08h 53m 04s
Lekcja 6: Halloween Nails
09h 38m 10s
Lekcja 7: Christmas Nails
11h 46m 16s
Lekcja 8: Zdobienia Sylwestrowo-Karnawałowe
10h 53m 26s
Lekcja 9: Valentine's Nails
10h 34m 31s
Lekcja 10: Mix Zdobień Salonowych 2.0
07h 29m 50s
Lekcja 11: Mini Mix #1
02h 08m 13s
Lekcja 12: Mini Mix #2
03h 32m 13s
Lekcja 13: Mini Kurs Ombre
01h 11m 43s
Lekcja 14: Aztec
11h 36m 48s
Lekcja 15: Mehndi
10h 14m 05s
Lekcja 16: Illusion Style
09h 54m 29s
Lekcja 17: Perfekcyjny French
00h 55m 25s
Lekcja 18: Landscape Nails
11h 18m 11s
Lekcja 19: Micropainting
21h 22m 55s
Lekcja 20: Stroke Technique
17h 55m 13s
Lekcja 21: Zhostovo Style Lvl1
07h 50m 35s
Lekcja 22: Cute Animals
21h 34m 25s
Wartość: 8116 PLN
Cena: od 97 PLN
Język:Polski
Ilość nagrań:40
Całkowity czas:251h 33m 19s
Informacje dodatkowe:

🔔 Zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję - czuj się bezpiecznie. Z naszych kursów korzysta ponad 38 932 zadowolonych kursantek (stan na 28.02). Jeśli uznasz w ciągu 14 dni, że Ci się nie przyda to zwrócimy Ci pieniądze!

Zarejestruj się i rozpocznij naukę!
Zaloguj się