*HIT* Kompletna Wiedza Techniczna

Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek, dlaczego najgłośniej jest o stylistkach, które zachwycają perfekcyjną budową paznokcia? Czy to przedłużonego, czy to po manicure hybrydowym?

Odpowiedź jest banalnie prosta. Nawet najpiękniejsze zdobienie na świecie, nie będzie zachwycało jeśli będzie zmalowane na przeciętnie, lub co najgorsza na ŹLE zbudowanym paznokciu.

Dlatego jeśli Ty chcesz by klientki, modelki, rodzina, Twoi obserwatorzy w social media zachwycali się Twoimi stylizacjami, to musisz OPANOWAĆ DO PERFEKCJI umiejętności, które zawiera ten zestaw kursów. O jakich umiejętnościach mowa?

 • Przedłużanie paznokci żelem w kształt Migdał Salonowy z Zaciskaniem
 • Przedłużanie paznokci żelem w kształt Migdał Pokazowy
 • Przedłużanie paznokci żelem w kształt Kwadrat Salonowy
 • Przedłużanie paznokci akrylożelem w kształt Migdał Klasyczny
 • Przedłużanie paznokci akrylożelem w kształt Balerina
 • Przedłużanie paznokci akrylem w kształt Migdał Salonowy
 • Korekta Paznokci Akrylowych
 • Manicure Hybrydowy
 • Rekonstrukcja Obgryzionych Paznokci

Dlatego też powstał ten zestaw 9 kursów technicznych w cenie 1 kursu (właściwie to nawet w jeszcze niższej...) - po to byś Ty mogła rozwijać się i opanować FUNDAMENT tego fachu, jakim jest stylizacja paznokci - czyli aspekty techniczne jak przedłużanie czy manicure.

Co otrzymasz decydując się na ten zestaw?

W skrócie mówiąc? Kompletną Wiedzę Techniczną. Bosko, prawda?

Bardziej szczegółowo mówiąc: Otrzymasz dostęp do takich 9 kursów:

A w każdym z nich zdobędziesz bardzo konkretną i szczegółową wiedzę - z możliwie najlepszymi zbliżeniami na czas nagrywania kursu. Czyli usłyszysz, zobaczysz i nauczysz się WSZYSTKICH etapów wykonywania stylizacji - czy to żelowej, czy to akrylożelowej, czy to akrylowej, czy też hybrydowej.

Jak pewnie dobrze się domyślasz, dzięki tej wiedzy zapomnisz o wszystkich problemach:

 • czy to z przygotowaniem płytki - czyli frezowaniem skórek, matowieniem, używaniem preparatów,
 • czy to z podkładaniem szablonów - pod jakim kątem do danego kształtu, jak dociąć, gdzie dociąć,
 • czy to z budową - czyli jak to zrobić akrylem, akrylożelem, żelem, by mieć jak najmniej piłowania i zaoszczędzić na produkcie,
 • czy to z piłowaniem - czyli przedstawię Ci szybkie, skuteczne, konkretne schematy piłowania różnych kształtów,
 • czy to wisienka na torcie - położenie koloru i połysku by wszystko finalnie wyglądało bosko!

Co czyni ten zestaw wyjątkowym? To, że otrzymasz 9 kursów, za okruszek realnej ceny - napisałbym, że w cenie jednego kursu np. Kwadrat Salonowy, ale cena tego zestawu, jest jeszcze niższa...MAŁO TEGO!

Niezależnie od tego na jaką opcję cenową się zdecydujesz otrzymasz DWA prezenty, o wartości minimum 1961 zł - czyli totalna bomba prezentowa!

Opcja Sapphire

Decydując się na opcję Sapphire tego zestawu, otrzymasz dostęp do 9 kursów w opcji Sapphire. Co więcej otrzymasz jeszcze dodatkowe 2 kursy w prezencie (wartość prezentu: 894 zł), które już wkrótce będą nagrywane na nowo - a co za tym idzie bez dodatkowych stare wersje tych kursów, zostaną podmienione na nowe! O jakich kursach mowa?

 • Metoda Żelowa - Profesjonalny Kurs Przedłużania Paznokci na szablonie - Migdał Salonowy - remake kursu, czyli wydanie nowej wersji jest planowane do końca 2020 roku
 • Szybka Korekta Żelowa - remake kursu, czyli wydanie nowej wersji jest planowane do końca 29.09.2020

To oznacza, że łącznie otrzymasz dostęp do 11 kursów. A żeby tego było mało pora na drugi prezent! Jaki?

Standardowo dostęp do tych kursów masz na 365 dni. My w prezencie dodajemy Ci kolejne 365 dni, a to oznacza, że będziesz mogła z nich korzystać przez 730 dni - czyli DWA LATA. Koszt przedłużenia kursu o rok to 97 zł, a to oznacza, że łączna wartość tego prezentu to 11 kursów * 97 zł = 1067 zł

Opcja Emerald

Decydując się na opcję Emerald tego zestawu, otrzymasz dostęp do 9 kursów w opcji Sapphire. Co więcej otrzymasz jeszcze dodatkowe 2 kursy w prezencie (wartość prezentu: 894 zł), które już wkrótce będą nagrywane na nowo - a co za tym idzie bez dodatkowych stare wersje tych kursów, zostaną podmienione na nowe! O jakich kursach mowa?

 • Metoda Żelowa - Profesjonalny Kurs Przedłużania Paznokci na szablonie - Migdał Salonowy - remake kursu, czyli wydanie nowej wersji jest planowane do końca 2020 roku
 • Szybka Korekta Żelowa - remake kursu, czyli wydanie nowej wersji jest planowane do końca 29.09.2020

To oznacza, że łącznie otrzymasz dostęp do 11 kursów. A żeby tego było mało pora na drugi prezent! Jaki?

Standardowo dostęp do tych kursów masz na 365 dni. My w prezencie przedłużamy Ci dostęp o 730 dni, a to oznacza, że będziesz mogła z nich korzystać przez 1095. Koszt przedłużenia kursu o rok to 97 zł, a to oznacza, że łączna wartość tego prezentu to 11 kursów * 97 zł = 2134 zł

Opcja Diamond

Decydując się na opcję Diamond tego zestawu, otrzymasz dostęp do 9 kursów w opcji Sapphire. Co więcej otrzymasz jeszcze dodatkowe 2 kursy w prezencie (wartość prezentu: 894 zł), które już wkrótce będą nagrywane na nowo - a co za tym idzie bez dodatkowych stare wersje tych kursów, zostaną podmienione na nowe! O jakich kursach mowa?

 • Metoda Żelowa - Profesjonalny Kurs Przedłużania Paznokci na szablonie - Migdał Salonowy - remake kursu, czyli wydanie nowej wersji jest planowane do końca 2020 roku
 • Szybka Korekta Żelowa - remake kursu, czyli wydanie nowej wersji jest planowane do końca 29.09.2020

To oznacza, że łącznie otrzymasz dostęp do 11 kursów. A żeby tego było mało pora na drugi prezent! Jaki?

Standardowo dostęp do tych kursów masz na 365 dni. My w prezencie przedłużamy Ci dostęp do BEZ LIMITU, a to oznacza, że będziesz mogła z nich korzystać tak długo, jak będzie istniało Quloo. Koszt przedłużenia kursu do Bez Limitu to 197 zł, a to oznacza, że łączna wartość tego prezentu to 11 kursów * 197 zł = 2167 zł

Czy chcesz iść prostszą i szybszą drogą?

Zanim dowiesz się o co chodzi, to zobacz ten krótki materiał video i poznaj autorkę tego oraz pozostałych kursów na www.quloo.pl - Edytę Kruczak

Po zobaczeniu tego krótkiego video wiesz, jak to wyglądało u Edyty. Nie było różowo - wpierw chodziła do stylistki i tam tak naprawdę marnowała pieniądze, bo jej paznokcie co tydzień odpadały lub łamały się i musiała je przedłużać na nowo. Dlatego też podjęła pierwszą, kluczową decyzję - zaczęła robić paznokcie sobie sama.

Następny krok - pierwsze szkolenia, które subtelnie mówiąc - za dużo wiedzy nie dały, a pieniądze były wydawane praktycznie na daremno. Edyta pogłębiając wiec złe nawyki, podstawowe błędy w budowie i bez świadomości o tym w 2012 roku założyła swój salon. Zauważyła wtedy, że szkolenia jej nie pomagają i podjęła ZŁĄ decyzję o rezygnacji z nich. Efekty tej złej decyzji możesz zaobserwować w serii na YouTube "Chłosta prac z przeszłości", gdzie Edyta analizuje swoje stare stylizacje z czasów, kiedy bez konkretnych szkoleń popełniała masę błędów a co najgorsze pogłębiała i utrwalała złe nawyki.

Punkt przełomowy miał miejsce w 2015 roku, kiedy wróciła do szkoleń. Odbyła pierwsze szkolenie z prawdziwego zdarzenia i wszystko powoli robiło się prostsze i klarowne. Po tym szkoleniu było kolejne, kolejne, kolejne aż na jej koncie uzbierało się ich kilkadziesiąt. Sporo, prawda? Wyobrażasz sobie ile dziesiątek tysięcy złotych na to poszło? Stylizacja paznokci stała się jasna, prosta, klarowna, ale...

Jak to w życiu... wiedza umyka. Aby ją odświeżyć / powtórzyć Edyta musiała znów wydać mnóstwo pieniędzy na te same szkolenia, po to by sobie przypomnieć wszystkie szczegóły i niuanse, dzięki którym efekt jest o wiele lepszy. Kolejny aspekt to czas poświęcony na dojazdy oraz kolejne wydane pieniądze...AŻ NADSZEDŁ PUNKT PRZEŁOMOWY

Finalny pomysł stworzenia portalu z kursami online, gdzie Edyta opakuje swoją wiedzę, a gdzie Ty będziesz miała dostęp do niej przez 24h na dobę. Kiedy coś Ci umknie (to naturalne, że tak sie dzieje) to możesz wrócić do wiedzy i powtórzyć, bez konieczności wydawania kolejnych pieniędzy na szkolenia. Jak pewnie się domyślasz to była DOBRA DECYZJA. Dlaczego? Na dziś (26 lipca 2020) udało nam się uszczęśliwić już ponad 20 523 kursantki, które mają możliwość rozwijania się o każdej porze dnia i nocy nie musząc nawet wychodzić z domu!

Jak pewnie zauważyłaś, Edyta podejmowała dobre i złe decyzje. Złe - budowały u niej złe nawyki, brak pewności siebie, sprawiały, że stała w miejscu - a co za tym idzie robiła brzydkie i nietrwałe stylizacje. Jednak potem, finalnie, wybrała prostszą i DOBRĄ drogę, którą był rozwój. W przypadku Edyty kosztowała ona kilkadziesiąt tysięcy złotych. U Ciebie może ona być jeszcze prostsza, a co najważniejsze w znacząco lepszej cenie. Wystarczy, że tylko podejmiesz dobrą decyzję o wyborze tego kursu..

To jak? Wybierasz prostszą i efektywniejszą drogę do rozwoju?

Od zdobycia tego rozwiązania, dzielą Cię tylko 3 kroki:

 • Wybierz najlepszą opcję dla siebie - dostępne są 3: Sapphire, Emerald, Diamond - przewiń w dół, poznaj co każda z nich zawiera i wybierz najlepszą dla siebie.
 • Zainwestuj w kurs - po wyborze opcji cenowej kliknij Wybieram i zainwestuj w kurs. Po kliknięciu przeniesie Cię na stronę PayU gdzie będziesz mogła wybrać 3 opcje płatności - przelew online, płatność kartą lub przelew tradycyjny.

  Jeśli mieszkasz za granicą i chcesz zapłacić przelewem na nasze konto zagraniczne. Lub chcesz skorzystać z opcji płatnością przez PayPal - KLIKNIJ TUTAJ i zgłoś to na naszym fanpage.
 • Korzystaj z wiedzy i zarabiaj- po zainwestowaniu kurs pojawi się na Twoim koncie i możesz przejść do zdobywania wiedzy. Ucz się, rozwijaj i spieniężaj swoją wiedzę wykonując prace na klientkach.

Daj nam 24 godziny

Daj znam maksymalnie 24 godziny i na Twoim koncie pojawią się wszystkie kursy z tego pakietu w opcji Bez Limitu.

Damy z siebie 100% aby wszystkie kursy odblokowywać jak najszybciej, jednak przy tak atrakcyjnej ofercie za ten pakiet, jesteśmy świadomi, że być może ruch będzie spory i odblokowywanie może potrwać maksymalnie do 24 godzin! Dziękujemy za zrozumienie

Brak kasy na koncie?

Często dostajemy zapytania na FanPage typu "Czy jest możliwość zapłacenia za kurs później?" "Czy mogę kupić ten kurs w ratach?" "Jak mogę zapłacić za kurs mieszkając za granicą?" "Czy obsługujecie płatności PayPal?"

Odpowiedzi na te wyżej wymienione pytania znajdziesz w dwóch następnych sekcjach.

Bardzo pragniesz tego pakietu, ale na chwile obecną brakuje Ci kasy na koncie? Głowa do góry! Zapoznaj się z tymi 3 opcjami, dzięki którym Zestaw Kompletna Wiedza Techniczna będzie Twój, a zapłacisz za niego później:

PayU Płacę Później

PayU Płacę Później - Kup Teraz, Zapłać za 30 dni- decydując się na tę opcję kupujesz pakiet, ale płacisz za niego dopiero za 30 dni! Pewnie zapytasz jak to działa? Już Ci tłumaczę!

 • Podczas płatności wybierz opcję Płacę Później
 • Wypełnij na stronie PayU podstawowe informacje i potwierdź swoją tożsamość
 • Potwierdź umowę nieoprocentowanej pożyczki 30 dniowej kodem SMS
 • Pakiet jest Twój! A Ty komfortowo spłacasz pożyczkę w terminie do 30 dni!

Potrzebujesz więcej informacji na temat opcji PayU Płacę Później? Kliknij tutaj i zapoznaj się z informacjami na ten temat!

PayU Raty

PayU Raty- decydując się na tę opcję kupujesz pakiet i spłacasz go spokojnie w ratach. W ilu? Wszystko zależy od Ciebie na ile rat sobie rozłożysz spłatę pakietu! Oprocentowanie rat PayU wynosi 6,5%

Jak działają raty PayU?

 • Podczas płatności wybierz opcję PayU Raty
 • Wypełnij na stronie PayU wniosek o rozłożeniu płatności na raty
 • Po weryfikacji Twoich danych następuje potwierdzenie umowy
 • Pakiet jest Twój! A Ty spokojnie spłacasz raty i możesz cieszyć się zestawem Kompletna Wiedza Techniczna na swoim koncie

Przelew Tradycyjny

Przelew tradycyjny- potrzebujesz tylko 7 dni na zgromadzenie gotówki? W takim razie wybierz Przelew Tradycyjny i zapłać za zestaw Kompletna Wiedza Techniczna dopiero za 7 dni - ponieważ tyle jest ważna płatność tą formą!

Wybierz najlepszą dla siebie opcję:
Sapphire
Wartość: 5930 PLN
 • 11 kursów ważnych na 365 dni 730
Cena: 3093 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Emerald
Wartość: 6830 PLN
 • 11 kursów ważnych na 365 dni 1095
Cena: 3223 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Wpisz kod rabatowy
Do Tych Kursów Otrzymasz Dostęp:
Dostępne w opcji:  SAPPHIRE   EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 46h 34m 12s
Lekcja 1: 2. Przedłużanie paznokci na szablonie metodą żelową, migdał salonowy z zaciskaniem tunelu
04h 10m 50s
Lekcja 2: Migdał Pokazowy - kurs przedłużania na szablonie metodą żelową
03h 27m 39s
Lekcja 3: Kwadrat Salonowy VOD
04h 04m 12s
Lekcja 4: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych metodą żelową na szablonie
02h 26m 12s
Lekcja 5: Metoda Akrylowa - Profesjonalny Kurs Przedłużania Paznokci na szablonie - Migdał Salonowy
06h 20m 46s
Lekcja 6: Metoda Akrylowa Szybka Korekta - Kształt Migdał Salonowy
02h 14m 42s
Lekcja 7: Manicure hybrydowy na sobie
01h 37m 37s
Lekcja 8: Migdał Klasyczny na sobie akrylożelem
05h 40m 50s
Lekcja 9: Balerina na sobie akrylożelem
04h 47m 31s
Lekcja 10: Bonus - Metoda Żelowa - Profesjonalny Kurs Przedłużania Paznokci na szablonie - Migdał Salonowy
07h 40m 16s
Lekcja 11: Bonus - 1A. Metoda Żelowa Szybka Korekta - Kształt Migdał Salonowy
04h 03m 37s
Wartość: 7970 PLN
Cena: od 3093 PLN
Język:Polski
Ilość nagrań:11
Całkowity czas:46h 34m 12s
Zarejestruj się i rozpocznij naukę!
Zaloguj się