*NOWOŚĆ* Zestaw - Trzy Twarze Korekty

CEL? Kompletna wiedza, dzięki której dostosujesz usługę do sytuacji, a co za tym idzie zaoszczędzisz czas, pieniądze i produkty.

Ważna informacja

Drugi etap przedsprzedaży tego zestawu wystartował już 22.08.2020. Co to dla Ciebie w praktyce oznacza?

 1. Drugi etap przedsprzedaży = Najniższ możliwa cena za te 3 nowe kursy - dlaczego? Kursy są w trakcie nagrywania - a to oznacza, że zdecydują się na zakup osoby, które nam ufają i na bazie 4 letniego doświadczenia wiedzą, że otrzymają "sztos" kurs - lub mówiąc mniej młodzieżowo - kurs nagrany pod kątem technicznym i merytorycznym na 110% możliwości.
 2. Drugi etap przedsprzedaży = PREZENT o wartości 582 zł - jaki to prezent? Standardowo po zakupie kursu masz do niego dostęp przez 365 dni. Decydując się na ten zestaw w drugim etapie przedsprzedaży otrzymujesz rok w prezencie do każdego kursu. Czyli łącznie będziesz mogła każdy kurs z zestawu oglądać przez 730 dni

Drugi etap przedsprzedaży skończy się 22.08.2020 o godz. 23:59. Od 22.08.2020 będzie obowiązywać drugi etap przedsprzedaży, z już wyższymi cenami i mniej wartościowym prezentem.

Planowana data pojawienia się kursów:

 1. Korekta - Szybkie Odświeżenie Stylizacji: 28.08.2020*
 2. Korekta - Dopełnienie Stylizacji: 13.09.2020*
 3. Korekta - Odnowa Stylizacji: 28.09.2020*

* Pamiętaj, te daty mogą ulec zmianie. Różne rzeczy w życiu się zdarzają - awarie, problemy techniczne, choroby. Jeśli coś takiego się trafi, to daty mogą się zmienić.

Dla kogo nie jest ten zestaw?

Napewno nie jest on dla stylistek, które lubią tracić czas - bo jeśli wolisz każdą korektę - niezależnie od tego w jakim stanie są paznokcie klientki / modelki / Twoje - wykonywać tak samo, tymi samymi krokami, a co za tym idzie tracić czas - to nie kupuj tego zestawu.

Na pewno nie jest on dla stylistek, które lubią marnować produkty - czy to żele, czy akrylożele, czy pilniki, opaski ścierne - bo jeśli robisz cały czas te same kroki w każdej korekcie, to używasz tych samych produktów. Więc jeśli jesteś taką osobą to nie kupuj tego zestawu.

Na pewno nie jest on dla stylistek, które lubią tracić pieniądze - bo jeśli finalnie połączymy tracenie czasu i marnowanie produktu, to wychodzi na to, że tracisz pieniądze. Wiadomo, jeśli patrzysz na życie w trybie YOLO - czyli interesuje Cię tu i teraz - to tracisz mało...Dopiero kiedy popatrzysz długoterminowo to uświadomisz sobie ile czasu, produktu i pieniędzy straciłaś. Więc jeśli masz hajsu jak lodu, pławisz się życiem w luksusach i chcesz dalej go tracić to nie kupuj tego zestawu.

Dla kogo jest ten zestaw?

By nie powtarzać, tego co było w sekcji wyżej, tylko bez słowa "nie" ujmę to krótko, ale konkretnie. Ten zestaw jest dla ambitnych i świadomych stylistek, które chcą podnosić swoje umiejętności, które chcą stawać się bardziej konkurencyjne na rynku stylizacji paznokci, które chcą mieć więcej czasu dla siebie lub na nowe klientki, a co za tym idzie zarabiać więcej.

Oczwyiście możesz zdjąć stylizację i zalożyć nową. Tylko, jak pewnie zdajesz sobie sprawę, potrwa to dużo dłużej - a wiadomo! My kobiety jesteśmy zapracowane, zabiegane i nie zawsze jest czas by zrobić stylizację od nowa. Więc na ratunek przychodzi Szybka Korekta Paznokci - Dopełnienie lub odświeżenie - dzięki, którym Twoja stylizacja odzyska swój blask, będzie poprawnie technicznie zbudowana, a Ty zaoszczędzisz sporo czasu.

Znam Wasze problemy, mam ich rozwiązania!

Dodatkowo przed nagraniem kursu zapytaliśmy się stylistek w naszych social media "Co sprawia Ci najwięcej trudności z Korektą Paznokci" - najczęstsze odpowiedzi to:

Jak wiele z tych problemów Ty już spotkałaś? Jak wiele tych sytuacji Ci się zdarzyło? Jeśli przytrafiła Ci się chociaż jedna z nich, to już wiesz, że ten zestaw Ci pomoże wyeliminować te dylematy. A jeśli jeszcze nie mierzyłaś się z tym tematem, to ten zestaw to idealny wybór dla osoby, która chce uniknąć nerwów i stresu, które przeżyły w/w stylistki, a co za tym idzie, pomoże Ci też zaoszczędzić nie tylko czas ale i pieniądze bo zaoszczędzisz także na ilości używanego produktu budującego. Tak naprawdę możesz sama odkrywać przyczyny tych błędów i potrzebować na ich wyeliminowanie to dziesiątek jak nie setek wykonanych stylizacji i spędzonych na treningu godzin. Albo możesz skorzystać z doświadczenia i wiedzy Edyty - eksperta z ponad 14 letnim doświadczeniem.

Czego nauczysz się w tym kursie?

Jak pewnie wiesz, każdy wielki twórca - zanim wyda na świat czy to swój wynalazek (np. Da Vinci) czy produkt, to wpierw wylewa swoje pierwsze myśli, na papier. Po to by móc w jasny i klarowny sposób przedstawić to jak coś ma działać, lub jak ma wyglądać, lub w przypadku tego kursu - czego się z niego nauczysz.

Przed Tobą wstępna rozpiska, stworzona przez Edytę, z której poznasz ogólny zarys kursu

Kurs podzielony będzie na dwie części. Pierwszą - TEORETYCZNĄ - byś na start mogła wszystko dogłębnie zrozumieć, a co za tym idzie, maksymalnie ułatwi Ci to część drugą - czyli PRAKTYCZNĄ.

W drugiej części - PRAKTYCZNEJ - Edyta dokładnie Ci omówi i pokaże wszystkie etapy wykonywania danej Korekty Paznokci - precyzyjnie mówiąc - Edyta pokaże Ci krok po kroku - co robić, czyli m.in:

z kursu Szybka Korekta Paznokci - Odświeżenie:

 • jak frezować "driftem"
 • jak matowić powierzchnię
 • jak m.in. wyrównać powierzchnię paznokcia bazą i pozbyć się nierówności
 • jak położyć kolor i top by Twoja stylizacja wygląda na odświeżoną, nową, wiesz - taką ledwo wyjętą "z pieca"
 • finalnie jak położyć kolor i połysk by Twoja stylizacja wyglądała jak nowa

z kursu Szybka Korekta Paznokci - Dopełnienie:

 • jak frezować "driftem" oraz w tradycyjny sposób
 • jak delikatnie skrócić wolny przeg i zmienić kształt z np. migdał w owal lub baleriny w kwadrat
 • jak bezpiecznie zdjąć kolor i 20% starej masy stylizacji,
 • jak uzupełnić elementy budowy, które się przesunęły,
 • jak opiłować paznokcia (zobaczysz, że to tylko formalność - kilka ruchów i gotowe!)
 • jak delikatnie poprawić wewnętrzną krzywą C oraz krawędzie dolne
 • finalnie jak położyć kolor i połysk by Twoja stylizacja wyglądała jak nowa

z kursu Szybka Korekta Paznokci - Odnowa:

 • jak opracować skórki i nabłonki
 • jak skrócić paznokcie lub / i zmienić ich kształt np. z Migdała w owal / balerinę lub z Baleriny w kwadrat lub owal
 • jak bezpiecznie zdjąć kolor i 70% starej masy stylizacji,
 • jak usunąć nadmiar grubości z wolnego brzegu
 • jak zbudować od a do z paznokieć
 • jak wykonać rekonstrukcję linii bocznych (pamiętaj - jest to opcjonalne, nie będziesz musiała tego robić przy każdej odnowie)
 • jak opiłować kształt - czyli poznasz taktykę piłowania paznokci
 • jak wykonać rekonstrukcję linii bocznych (pamiętaj - jest to opcjonalne, nie będziesz musiała tego robić przy każdej odnowie)
 • jak skorygować paznokcie rosnące w dół
 • jak skorygować wewnętrzną krzywą C
 • jak położyć kolor i top, by Twoja stylizacja wyglądała BOSKO!

Czy chcesz iść prostszą i szybszą drogą?

Zanim dowiesz się o co chodzi, to zobacz ten krótki materiał video i poznaj autorkę tego oraz pozostałych kursów na www.quloo.pl - Edytę Kruczak

Po zobaczeniu tego krótkiego video wiesz, jak to wyglądało u Edyty. Nie było różowo - wpierw chodziła do stylistki i tam tak naprawdę marnowała pieniądze, bo jej paznokcie co tydzień odpadały lub łamały się i musiała je przedłużać na nowo. Dlatego też podjęła pierwszą, kluczową decyzję - zaczęła robić paznokcie sobie sama.

Następny krok - pierwsze szkolenia, które subtelnie mówiąc - za dużo wiedzy nie dały, a pieniądze były wydawane praktycznie na daremno. Edyta pogłębiając wiec złe nawyki, podstawowe błędy w budowie i bez świadomości o tym w 2012 roku założyła swój salon. Zauważyła wtedy, że szkolenia jej nie pomagają i podjęła ZŁĄ decyzję o rezygnacji z nich. Efekty tej złej decyzji możesz zaobserwować w serii na YouTube "Chłosta prac z przeszłości", gdzie Edyta analizuje swoje stare stylizacje z czasów, kiedy bez konkretnych szkoleń popełniała masę błędów a co najgorsze pogłębiała i utrwalała złe nawyki.

Punkt przełomowy miał miejsce w 2015 roku, kiedy wróciła do szkoleń. Odbyła pierwsze szkolenie z prawdziwego zdarzenia i wszystko powoli robiło się prostsze i klarowne. Po tym szkoleniu było kolejne, kolejne, kolejne aż na jej koncie uzbierało się ich kilkadziesiąt. Sporo, prawda? Wyobrażasz sobie ile dziesiątek tysięcy złotych na to poszło? Stylizacja paznokci stała się jasna, prosta, klarowna, ale...

Jak to w życiu... wiedza umyka. Aby ją odświeżyć / powtórzyć Edyta musiała znów wydać mnóstwo pieniędzy na te same szkolenia, po to by sobie przypomnieć wszystkie szczegóły i niuanse, dzięki którym efekt jest o wiele lepszy. Kolejny aspekt to czas poświęcony na dojazdy oraz kolejne wydane pieniądze...AŻ NADSZEDŁ PUNKT PRZEŁOMOWY

Finalny pomysł stworzenia portalu z kursami online, gdzie Edyta opakuje swoją wiedzę, a gdzie Ty będziesz miała dostęp do niej przez 24h na dobę. Kiedy coś Ci umknie (to naturalne, że tak sie dzieje) to możesz wrócić do wiedzy i powtórzyć, bez konieczności wydawania kolejnych pieniędzy na szkolenia. Jak pewnie się domyślasz to była DOBRA DECYZJA. Dlaczego? Na dziś (26 lipca 2020) udało nam się uszczęśliwić już ponad 20 523 kursantki, które mają możliwość rozwijania się o każdej porze dnia i nocy nie musząc nawet wychodzić z domu!

Jak pewnie zauważyłaś, Edyta podejmowała dobre i złe decyzje. Złe - budowały u niej złe nawyki, brak pewności siebie, sprawiały, że stała w miejscu - a co za tym idzie robiła brzydkie i nietrwałe stylizacje. Jednak potem, finalnie, wybrała prostszą i DOBRĄ drogę, którą był rozwój. W przypadku Edyty kosztowała ona kilkadziesiąt tysięcy złotych. U Ciebie może ona być jeszcze prostsza, a co najważniejsze w znacząco lepszej cenie. Wystarczy, że tylko podejmiesz dobrą decyzję o wyborze tego kursu..

To jak? Wybierasz prostszą i efektywniejszą drogę do rozwoju?

Od zdobycia tego rozwiązania, dzielą Cię tylko 3 kroki:

 • Wybierz najlepszą opcję dla siebie - dostępne są 3: Sapphire, Emerald, Diamond - przewiń w dół, poznaj co każda z nich zawiera i wybierz najlepszą dla siebie.
 • Zainwestuj w kurs - po wyborze opcji cenowej kliknij Wybieram i zainwestuj w kurs. Po kliknięciu przeniesie Cię na stronę PayU gdzie będziesz mogła wybrać 3 opcje płatności - przelew online, płatność kartą lub przelew tradycyjny.

  Jeśli mieszkasz za granicą i chcesz zapłacić przelewem na nasze konto zagraniczne. Lub chcesz skorzystać z opcji płatnością przez PayPal - KLIKNIJ TUTAJ i zgłoś to na naszym fanpage.
 • Korzystaj z wiedzy i zarabiaj- po zainwestowaniu kurs pojawi się na Twoim koncie i możesz przejść do zdobywania wiedzy. Ucz się, rozwijaj i spieniężaj swoją wiedzę wykonując prace na klientkach.

Jaką opcje cenową mam wybrać?

To pytanie często jest zadawane przez nowe osoby. Dlatego by zaoszczędzić Twój czas i pomóc Ci wybrać najlepszą opcję dla siebie, przygotowaliśmy szczegółowy opis każdej z nich:

Opcja Sapphire

W tej opcji cenowej otrzymujesz dostęp do wiedzy — czyli materiałów video z 3 kursów, przez 365 dni 730 dni, jeśli kupisz kurs TERAZ w drugim. etapie przedsprzedaży. (wartość tego prezentu: 582 zł).

W trakcie tych 730 dni będziesz mogła oglądać materiały video 24h na dobę. Wracać do nich, powtarzać, przypominać sobie, gdy coś Ci umknie, bo zgodzisz się ze mną, że jesteśmy tylko ludźmi i z czasem wiedza nam umyka, więc warto mieć do niej dostęp na dłużej.

Opcja Emerald

W tej opcji cenowej otrzymujesz dostęp do wiedzy — czyli materiałów video z 3 kursów, przez 365 dni 730 dni, jeśli kupisz kurs TERAZ w drugim etapie przedsprzedaży. (wartość tego prezentu: 582 zł).

W trakcie tych 730 dni będziesz mogła oglądać materiały video 24h na dobę. Wracać do nich, powtarzać, przypominać sobie, gdy coś Ci umknie, bo zgodzisz się ze mną, że jesteśmy tylko ludźmi i z czasem wiedza nam umyka, więc warto mieć do niej dostęp na dłużej.

DODATKOWO: Będziesz mogła wziąć udział w 3 jednorazowych (na każdy kurs jedna sesja), 30 minutowych sesjach Q&A, która odbędą się po 14 dniach od wydania kursu. Więc, jeśli po zobaczeniu kursu pojawią Ci się pytania, to będzie to idealny czas, by je wtedy zadać. Sesja Q&A zostanie zapisana i będzie dostępna na Twoim koncie.

Opcja Diamond - LIMIT 100 MIEJSC

W tej opcji cenowej otrzymujesz dostęp do wiedzy — czyli materiałów video, przez 365 dni 730 dni, jeśli kupisz kurs TERAZ w drugim etapie przedsprzedaży. (wartość tego prezentu: 194 zł).

W trakcie tych 730 dni będziesz mogła oglądać materiały video 24h na dobę. Wracać do nich, powtarzać, przypominać sobie, gdy coś Ci umknie, bo zgodzisz się ze mną, że jesteśmy tylko ludźmi i z czasem wiedza nam umyka, więc warto mieć do niej dostęp na dłużej.

DODATKOWO: Będziesz mogła wziąć udział w 3 jednorazowych (na każdy kurs jedna sesja), 30 minutowych sesjach Q&A, która odbędą się po 14 dniach od wydania kursu. Więc, jeśli po zobaczeniu kursu pojawią Ci się pytania, to będzie to idealny czas, by je wtedy zadać. Sesja Q&A zostanie zapisana i będzie dostępna na Twoim koncie.

DODATKOWO: Otrzymasz dostęp do 1 indywidualnej analizy (w każdym z 3 kursów do 1 analizy - czyli łącznie do 3) (wartość: 300 € zgodznie z ceną na www.edytakruczak.pl) - czyli czasu i doświadczenia Edyty, dzięki któremu masz szansę na lepsze wyniki w te technice i zdobyć dyplom (w każdym kursie możesz zdobyć osobny dyplom - czyli łącznie 3).

Jak wygląda Indywidualna analiza? Od momentu zakupu kursu w opcji diamond lub podwyższenia go do opcji diamond masz dwa miesiące na wrzucenie do tajnej grupy wysokiej jakości zdjęć WSZYSTKICH ETAPÓW wykonywanej stylizacji oraz szkiców ze wszystkich lekcji teoretycznych. Od momentu wrzucenia przez Ciebie zdjęć, Edyta ma na analizę rok (365 dni, ale spokojnie to termin umowny, będzie robiła to na bieżąco zgodnie z kolejnością zgłoszeń), by przeanalizować Twoją pracę, dać Ci cenne wskazówki. Jeśli wstawisz zdjęcia wszystkich etapów stylizacji i te zdjęcia będą wysokiej jakości, to zostanie przyznany Ci dyplom.

Drugi etap przedsprzedaży tego kursu, a co za tym idzie najniższe ceny i prezent o wartości 194 zł znikają za:

dni
godziny
minuty
sekundy
Wybierz najlepszą dla siebie opcję:
Sapphire
Wartość: 1710 PLN
 • 3x Zapis VOD na 365 dni 730 dni
Cena: 347 PLN
Cena promocyjna: 177 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Emerald
Wartość: 2010 PLN
 • 3x Zapis VOD na 365 dni 730 dni
 • 3x Dostęp do sesji Q&A
Cena: 377 PLN
Cena promocyjna: 217 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Wpisz kod rabatowy
Wartość: 2910 PLN
Cena: od 177 PLN
Język:Polski
Ilość nagrań:0
Całkowity czas:00h 00m 00s
Zarejestruj się i rozpocznij naukę!
Zaloguj się