Kurs LIVE - Baby Boomer - 22.11.2019

Podstawowe zdobienie —Baby Boomer - dla wielu początkujących, a czasem nawet tych doświadczonych stylistek, to nie lada wyzwanie...

Zły dobór produktów, brak gładkiego przejścia między kolorami, widoczne odbicia gąbeczką... to tylko jedne z tych najczęstszych problemów. Ale spokojnie, na wszystkie te popularne problemy mam rozwiązania, dzięki którym, w końcu Baby Boomer będzie dla Ciebie łatwe i przyjemne do wykonania!

Kurs LIVE - Baby Boomer — odbędzie się 22 listopada o godzinie 18:00*. Będzie to formuła kursu LIVE — czyli tak jak w przypadku szkolenia stacjonarnego — stawiasz się określonego dnia, o określonej godzinie pod wskazanym linkiem, gdzie odbędzie się kurs.

* - godzina może uledz zmianie.

Inwestując w ten kurs:

 • Poznasz, zobaczysz i nauczysz sie od A do Z zdobienia Baby Boomer - będę z Tobą w 100% szczery - masz szansę zobaczyć to w takich zbliżeniach, które w 95% są nie osiągalne podczas szkoleń fizycznych
 • Będziesz miała dostęp do kursu LIVE, który odbędzie się 22.11.2019 od godz. 18:00 - poznasz PROBLEMY innych stylistek z tymi zdobieniami i co najważniejsze ROZWIĄZANIA tych problemów.
 • Jeśli wybierzesz opcje Emerald lub Diamond, to będziesz miała dostęp do zapisu z LIVE non stop, 24h na dobę - przez okres jaki jest ważny na Twoim koncie, czyli albo 24h albo 48h. Możesz do niego wracać, powtarzać, przyśpieszać lekcje, przewijać, spowalniać.
 • Wszystko odbywa się bez straty czasu i gotówki - uczysz się, gdzie chcesz i kiedy chcesz. A co za tym idzie wszystko dobywa się, bez wydawania kasy na dojazd, czasem nawet nocleg, bez proszenia kogoś o np. opiekę na dzieckiem czy też ukochanym zwierzęciem.

Od zdobycia tego rozwiązania, dzielą Cię tylko 3 kroki:

 • Wybierz najlepszą opcję dla siebie - dostępne są 3: Sapphire, Emerald, Diamond - przewiń w dół, poznaj co każda z nich zawiera i wybierz najlepszą dla siebie. Jaką opcję wybrać? Przeczytasz o tym za chwilę!
 • Zainwestuj w kurs - po wyborze opcji cenowej kliknij Wybieram i zainwestuj w kurs. Po kliknięciu przeniesie Cię na stronę PayU gdzie będziesz mogła wybrać 3 opcje płatności - przelew online, płatność kartą lub przelew tradycyjny.

  Jeśli mieszkasz za granicą i chcesz zapłacić przelewem na nasze konto zagraniczne. Lub chcesz skorzystać z opcji płatnością przez PayPal - KLIKNIJ TUTAJ i zgłoś to na naszym fanpage.
 • Korzystaj z wiedzy i zarabiaj- po zainwestowaniu kurs pojawi się na Twoim koncie i możesz przejść do zdobywania wiedzy. Ucz się, rozwijaj i spieniężaj swoją wiedzę wykonując prace na klientkach.

Jaką opcje wybrać?

Opcja Sapphire

W tej opcji cenowej otrzymujesz dostęp do kursu LIVE - bez zapisu! Dlatego aby skorzystać w 100% z kursu musisz być obecna na LIVE. Oczywiście po kursie, otrzymasz szansę na przedłużenie dostępu do wiedzy, na dłuższy okres czasu.

Opcja Emerald

W tej opcji cenowej otrzymujesz dostęp do LIVE oraz zapisu z LIVE na 24h - a to oznacza, że przez 24h po kursie LIVE, będziesz mogła go odtworzyć. Oczywiście po kursie, otrzymasz szansę na przedłużenie dostępu do wiedzy, na dłuższy okres czasu.

Opcja Diamond - LIMIT 30 miejsc

W tej opcji cenowej otrzymujesz dostęp do LIVE oraz zapisu z LIVE na 48h - a to oznacza, że przez 48h po kursie LIVE, będziesz mogła go odtworzyć. Oczywiście po kursie, otrzymasz szansę na przedłużenie dostępu do wiedzy, na dłuższy okres czasu.

Dodatkowo: Będziesz miała szansę zdobyć imienny dyplom udziału w kursie. Zostanie on przyznany osobom, które będą brały AKTYWNY udział we wszystkich etapach analiz prac w trakcie kursu LIVE. To oznacza, że musisz brać udział w kursie NA ŻYWO, robić krok po kroku to co na LIVE, oraz oddawać prace do analiz w trakcie kursu LIVE.

Wybierz najlepszą dla siebie opcję:
Sapphire
Wartość: 127 PLN
 • Dostęp do LIVE
Cena: 47 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Emerald
Wartość: 177 PLN
 • Dostęp do LIVE
 • Zapis z LIVE na 24h
Cena: 57 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Wpisz kod rabatowy
Kurs LIVE
Dostępne w opcji:  SAPPHIRE   EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 02h 00m 00s
Lekcja 1: Baby Boomer
02h 00m 00s
Wartość: 247 PLN
Cena: od 47 PLN
Język:Polski
Ilość nagrań:1
Całkowity czas:02h 00m 00s
Zarejestruj się i rozpocznij naukę!
Zakładając konto akceptujesz regulamin.
Zaloguj się