Kurs LIVE - Kwadrat Salonowy - 24.11.2019

Przygotuj się na... GRUDZIEŃ

Jeśli jesteś stylistką paznokci, pracujesz w salonie lub mobilnie, to wiesz, co oznacza GRUDZIEŃ w kalendarzu... I nie mam tuta na myśli świąt...MNÓSTWO KLIENTEK, w tym również nowych, które pragną co raz to piękniejszej stylizacji! Jesteś gotowa na ich wymagania? Sprostasz im?

Bo pewnie zdajesz sobie sprawę, że do nie każdej klientki migdał, to najlepszy wybór... co więcej, klientki często chcą pięknych Kwadratów, bo np. widziała na instagramie lub znajoma takie ma! Co wtedy? Odmówisz, stracisz klientkę i hajs? Czy zdecydujesz się na ten kurs, zrobisz klientce piękne kwadraty i zarobisz?

A jeśli nie pracujesz w salonie i zamarzysz o tym, by ktoś Ci zrobił piękne kwadraty na święta, to może być za późno... najlepsze salony, już teraz powoli mają zapisane terminy do końca grudnia... możesz zaryzykować, wydać sporo hajsu na JEDNĄ wizytę... może będziesz zadowolona...a może wyjdziesz z łopatami, które po kilku dniach Ci odpadną... możesz zaryzykować...

ALBO nauczyć się kształtu kwadrat salonowy. Zrobić sobie samej paznokcie i mieć pewność, że zrobisz to DOBRZE. Już nie wspomnę, o tym, że kasa zostanie w Twoim portfelu, i będziesz miała na świąteczne wydatki! A kto wie! Może zastosujesz tę wiedzę w praktyce na kimś i jeszcze zarobisz trochę przed świętami?

Zadecyduj sama, czy przygotujesz się i będziesz zachwycać swoje klientki lub siebie takimi kwadratami?

Czy wolisz, by przypominały łopatę do odśnieżania... która po kilku dniach się zniszczy, bo będzie miała zbyt przepiłowane boki?

Inwestując w ten kurs:

 • Poznasz, zobaczysz i nauczysz sie od A do Z przedłużać paznokcie żelem - kształt Kwadrat Salonowy - będę z Tobą w 100% szczery - masz szansę zobaczyć to w takich zbliżeniach, które w 95% są nie osiągalne podczas szkoleń fizycznych
 • Będziesz miała dostęp do kursu LIVE, który odbędzie się 24.11.2019 od godz. 10:00 - poznasz PROBLEMY innych stylistek z tym kształtem i co najważniejsze ROZWIĄZANIA tych problemów.
 • Jeśli wybierzesz opcje Emerald lub Diamond, to będziesz miała dostęp do zapisu z LIVE non stop, 24h na dobę - przez okres jaki jest ważny na Twoim koncie, czyli albo 24h albo 48h. Możesz do niego wracać, powtarzać, przyśpieszać lekcje, przewijać, spowalniać.
 • Wszystko odbywa się bez straty czasu i gotówki - uczysz się, gdzie chcesz i kiedy chcesz. A co za tym idzie wszystko dobywa się, bez wydawania kasy na dojazd, czasem nawet nocleg, bez proszenia kogoś o np. opiekę na dzieckiem czy też ukochanym zwierzęciem.

Od zdobycia tego rozwiązania, dzielą Cię tylko 3 kroki:

 • Wybierz najlepszą opcję dla siebie - dostępne są 3: Sapphire, Emerald, Diamond - przewiń w dół, poznaj co każda z nich zawiera i wybierz najlepszą dla siebie. Jaką opcję wybrać? Przeczytasz o tym za chwilę!
 • Zainwestuj w kurs - po wyborze opcji cenowej kliknij Wybieram i zainwestuj w kurs. Po kliknięciu przeniesie Cię na stronę PayU gdzie będziesz mogła wybrać 3 opcje płatności - przelew online, płatność kartą lub przelew tradycyjny.

  Jeśli mieszkasz za granicą i chcesz zapłacić przelewem na nasze konto zagraniczne. Lub chcesz skorzystać z opcji płatnością przez PayPal - KLIKNIJ TUTAJ i zgłoś to na naszym fanpage.
 • Korzystaj z wiedzy i zarabiaj- po zainwestowaniu kurs pojawi się na Twoim koncie i możesz przejść do zdobywania wiedzy. Ucz się, rozwijaj i spieniężaj swoją wiedzę wykonując prace na klientkach.

A jak już go zdobędziesz...

To będziesz miała szansę, by robić tak piękne kwadraty jak te nasze zadowolone kursantki:

Jaką opcje wybrać?

Opcja Sapphire

W tej opcji cenowej otrzymujesz dostęp do kursu LIVE - bez zapisu! Dlatego aby skorzystać w 100% z kursu musisz być obecna na LIVE. Oczywiście po kursie, otrzymasz szansę na przedłużenie dostępu do wiedzy, na dłuższy okres czasu.

Opcja Emerald

W tej opcji cenowej otrzymujesz dostęp do LIVE oraz zapisu z LIVE na 24h - a to oznacza, że przez 24h po kursie LIVE, będziesz mogła go odtworzyć. Oczywiście po kursie, otrzymasz szansę na przedłużenie dostępu do wiedzy, na dłuższy okres czasu.

Opcja Diamond - LIMIT 30 miejsc

W tej opcji cenowej otrzymujesz dostęp do LIVE oraz zapisu z LIVE na 48h - a to oznacza, że przez 48h po kursie LIVE, będziesz mogła go odtworzyć. Oczywiście po kursie, otrzymasz szansę na przedłużenie dostępu do wiedzy, na dłuższy okres czasu.

Dodatkowo: Będziesz miała szansę zdobyć imienny dyplom udziału w kursie. Zostanie on przyznany osobom, które będą brały AKTYWNY udział we wszystkich etapach analiz prac w trakcie kursu LIVE. To oznacza, że musisz brać udział w kursie NA ŻYWO, robić krok po kroku to co na LIVE, oraz oddawać prace do analiz w trakcie kursu LIVE.

Wybierz najlepszą dla siebie opcję:
Sapphire
Wartość: 297 PLN
 • Dostęp do LIVE
Cena: 147 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Emerald
Wartość: 347 PLN
 • Dostęp do LIVE
 • Zapis z LIVE na 24h
Cena: 197 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Wpisz kod rabatowy
Kurs LIVE
Dostępne w opcji:  SAPPHIRE   EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 10h 00m 00s
Lekcja 1: Kwadrat Salonowy
10h 00m 00s
Wartość: 447 PLN
Cena: od 147 PLN
Język:Polski
Ilość nagrań:1
Całkowity czas:10h 00m 00s
Zarejestruj się i rozpocznij naukę!
Zakładając konto akceptujesz regulamin.
Zaloguj się