Kurs LIVE - Migdał Pokazowy - 28.09.2019

Pierwsze kroki w stylizacji paznokci masz już za sobą? Chcesz czegoś więcej niż zwykłe salonowe pazurki? Interesuje Cię dłuższe, pokazowe długości?

Jeśli tak to ten kurs LIVE jest idealnie dopasowany do Ciebie! Poznasz w nim, zobaczysz i nauczysz się wszystkich etapów przedłużania paznokci żelem - kształt Migdał Pokazowy. Przejdziesz razem z trenerką Edytą Kruczak przez wszystkie etapy usługi - zaczynając od przygotowania płytki, przez podkładanie szablonów, budowę paznokci żelem, piłowanie zbudowanego paznokcia, a kończąc na idealnym położeniu koloru i połysku.

Kurs LIVE - Migdał Pokazowy — odbędzie się 28 września (sobota) o godzinie 09:00*. Będzie to formuła kursu LIVE — czyli tak jak w przypadku szkolenia stacjonarnego — stawiasz się określonego dnia, o określonej godzinie pod wskazanym linkiem, gdzie odbędzie się kurs.

* - godzina może ulec zmianie.

Którą opcję cenową wybrać?

Opcja Sapphire

Decydując się na tę opcję, masz dostęp do transmisji LIVE oraz dostęp do ZAPISU Z LIVE na 24 godziny. To oznacza, że będziesz mogła wziąć udział w kursie LIVE, oraz przez 24 godziny po jego zakończeniu wrócić do niego i zobaczyć jeszcze raz.

Opcja Emerald

Decydując się na tę opcję, masz dostęp do transmisji LIVE oraz dostęp do ZAPISU Z LIVE na 48 godzin. To oznacza, że będziesz mogła wziąć udział w kursie LIVE, oraz przez 48 godzin po jego zakończeniu wrócić do niego i zobaczyć jeszcze raz.

Opcja Diamond

Decydując się na tę opcję, masz dostęp do transmisji LIVE oraz dostęp do ZAPISU Z LIVE na 72 godzin. To oznacza, że będziesz mogła wziąć udział w kursie LIVE, oraz przez 72 godzin po jego zakończeniu wrócić do niego i zobaczyć jeszcze raz.

Dodatkowo będziesz miała szansę zdobyć imienny dyplom udziału w kursie. Zostanie on przyznany osobom, które będą brały AKTYWNY udział we wszystkich etapach analiz prac w trakcie kursu LIVE. To oznacza, że musisz brać udział w kursie NA ŻYWO, robić krok po kroku to co na LIVE, oraz oddawać prace do analiz w trakcie kursu LIVE.

Wybierz najlepszą dla siebie opcję:
Sapphire
Wartość: 297 PLN

Dostęp do LIVE i zapis z LIVE na 24h

Cena: 197 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Emerald
Wartość: 347 PLN

Dostęp do LIVE i zapis z LIVE na 48h

Cena: 247 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Wpisz kod rabatowy
Kurs LIVE
Dostępne w opcji:  SAPPHIRE   EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 10h 00m 00s
Lekcja 1: Kurs LIVE
10h 00m 00s
Wartość: 397 PLN
Cena: od 197 PLN
Język:Polski
Ilość nagrań:1
Całkowity czas:10h 00m 00s
Zarejestruj się i rozpocznij naukę!
Zakładając konto akceptujesz regulamin.
Zaloguj się