Kurs LIVE - Migdał z Zaciskaniem - 14.09.2019

Zobacz krótkie video poniżej i odpowiedz - "Czy dalej szukasz odpowiedzi na pytania z tego filmiku?"

Jeśli tak, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Możesz o nich zapomnieć. Mam dla Ciebie gotowe odpowiedzi, dzięki którym Twoje stylizacje będą prawdopodobnie o niebo lepsze! (dlaczego prawdopodobnie? Bo możesz być już na wysokim, wręcz instruktorskim poziomie)

Pytanie tylko, czy chcesz iść do przodu i robić piękniejsze stylizacje? Czy chcesz zacząć na nich zarabiać lub zarabiać jeszcze więcej? Czy chcesz jeszcze bardziej zadowalać swoje klientki?

Jeśli odpowiedziałaś sobie w głowie lub na głos 3 razy TAK - to mam nadzieję, że już wkrótce będziesz o tym kursie mieć takie samo zdanie jak moje kursantki:

Wolisz dołączyc do kursantek już teraz? Czy dopiero jak poznasz więcej szczegółów?

TERAZ

Z czego składa się kurs LIVE?

Jest to skuteczne przeniesienie szkolenia fizycznego na wersję online. Jak to wygląda? LIVE - Przedłużanie paznokci na szablonie metodą żelową, migdał salonowy z zaciskaniem tunelu odbędzie się 14.09.2019 o godzinie 09:00*. Potrwa on +/- 10 pełnych wartościowej wiedzy godzin, w trakcie których:

  • Zobaczysz 16 lekcji - będzie to zarówno teoria - bo to byś mogła wpierw na kartce i w głowie zbudować sobie wizje co należy wykonywać, oraz praktyka - po to byś mogła wizję przenieść skutecznie na paznokieć
  • Weźmiesz udział w ćwiczeniach - kiedy zdecydujesz się na najbardziej atrakcyjną opcję Diamond (pośpiesz się! Ta opcja jest limitowana - oznacza to, że tylko 50 osób może z niej skorzystać), będziesz miała szansę wziąć udział w ćwiczeniach teoretycznych i praktycznych, które na bieżąco będą analizowane przez trenerkę Edytę Kruczak. Po każdej ważnej sekcji będzie blok od 5 do 20 minut, w trakcie, którego Edyta będzie dawała Ci cenne rady, mówiła co jest dobre, a co należy poprawić by było jeszcze lepiej.
  • Będzie miała miejsce 1h przerwa - po to byś mogła zresetować swój mózg i przystąpić z nowym zasobem siły do dalszej nauki

* Godzina może ulec delikatnej zmianie.

Jakie lekcje dokładnie zobaczysz 14.09?

Którą opcję cenową wybrać?

Opcja Sapphire

Decydując się na tę opcję, masz dostęp do transmisji LIVE oraz dostęp do ZAPISU Z LIVE na 24 godziny. To oznacza, że będziesz mogła wziąć udział w kursie LIVE, oraz przez 24 godziny po jego zakończeniu wrócić do niego i zobaczyć jeszcze raz.

Opcja Emerald

Decydując się na tę opcję, masz dostęp do transmisji LIVE oraz dostęp do ZAPISU Z LIVE na 48 godzin. To oznacza, że będziesz mogła wziąć udział w kursie LIVE, oraz przez 48 godzin po jego zakończeniu wrócić do niego i zobaczyć jeszcze raz.

Opcja Diamond

Decydując się na tę opcję, masz dostęp do transmisji LIVE oraz dostęp do ZAPISU Z LIVE na 72 godzin. To oznacza, że będziesz mogła wziąć udział w kursie LIVE, oraz przez 72 godzin po jego zakończeniu wrócić do niego i zobaczyć jeszcze raz.

Dodatkowo będziesz miała szansę zdobyć imienny dyplom udziału w kursie. Zostanie on przyznany osobom, które będą brały AKTYWNY udział we wszystkich etapach analiz prac w trakcie kursu LIVE. To oznacza, że musisz brać udział w kursie NA ŻYWO, robić krok po kroku to co na LIVE, oraz oddawać prace do analiz w trakcie kursu LIVE.

Wybierz najlepszą dla siebie opcję:
Sapphire
Wartość: 297 PLN

Dostęp do LIVE i zapis z LIVE na 24h

Cena: 197 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Emerald
Wartość: 347 PLN

Dostęp do LIVE i zapis z LIVE na 48h

Cena: 247 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Wpisz kod rabatowy
Kurs LIVE
Dostępne w opcji:  SAPPHIRE   EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 11h 03m 12s
Lekcja 1: Kurs LIVE
11h 03m 12s
Wartość: 397 PLN
Cena: od 197 PLN
Język:Polski
Ilość nagrań:1
Całkowity czas:11h 03m 12s
Zarejestruj się i rozpocznij naukę!
Zakładając konto akceptujesz regulamin.
Zaloguj się