*NOWOŚĆ* Kurs LIVE - Manicure hybrydowy na sobie - 07.09.2019

Pierwszy krok w stylizacji paznokci? Opanować manicure hybrydowy na sobie. Dzięki temu zrozumiesz w pewnym stopniu, co czuje Twoja klientka, jak daleko możesz frezować, oraz jakie ruchy wykonywać pilnikiem. Gdy ten etap opanujesz do perfekcji, to kolejny - mani na klientkach będzie dużo łatwiejszy!

Pracy na sobie nauczy Cię właśnie ten kurs LIVE. Dowiesz się od A do Z jak wykonywać wszystkie etapy "usługi" - przez co unikniesz nerwów, frustracji i poddania się, bo coś nie wychodzi.

Kurs LIVE - Manicure hybrydowy na sobie — odbędzie się 7 września (sobota) o godzinie 09:00*. Będzie to formuła kursu LIVE — czyli tak jak w przypadku szkolenia stacjonarnego — stawiasz się określonego dnia, o określonej godzinie pod wskazanym linkiem, gdzie odbędzie się kurs.

* - godzina może ulec zmianie.

Którą opcję cenową wybrać?

Opcja Sapphire

Decydując się na tę opcję, masz dostęp do transmisji LIVE oraz dostęp do ZAPISU Z LIVE na 24 godziny. To oznacza, że będziesz mogła wziąć udział w kursie LIVE, oraz przez 24 godziny po jego zakończeniu wrócić do niego i zobaczyć jeszcze raz.

Opcja Emerald

Decydując się na tę opcję, masz dostęp do transmisji LIVE oraz dostęp do ZAPISU Z LIVE na 48 godzin. To oznacza, że będziesz mogła wziąć udział w kursie LIVE, oraz przez 48 godzin po jego zakończeniu wrócić do niego i zobaczyć jeszcze raz.

Opcja Diamond

Decydując się na tę opcję, masz dostęp do transmisji LIVE oraz dostęp do ZAPISU Z LIVE na 72 godzin. To oznacza, że będziesz mogła wziąć udział w kursie LIVE, oraz przez 72 godzin po jego zakończeniu wrócić do niego i zobaczyć jeszcze raz.

Dodatkowo będziesz miała szansę zdobyć imienny dyplom udziału w kursie. Zostanie on przyznany osobom, które będą brały AKTYWNY udział we wszystkich etapach analiz prac w trakcie kursu LIVE. To oznacza, że musisz brać udział w kursie NA ŻYWO, robić krok po kroku to co na LIVE, oraz oddawać prace do analiz w trakcie kursu LIVE.

Drugi etap przedsprzedaży miejsc w kursie LIVE kończy się, a co za tym idzie ceny idą w górę za:

dni
godziny
minuty
sekundy
Wybierz najlepszą dla siebie opcję:
Sapphire

Dostęp do LIVE i zapis z LIVE na 24h

Wartość: 297 PLN
Cena: 197 PLN
Cena promocyjna: 57 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Emerald

Dostęp do LIVE i zapis z LIVE na 48h

Wartość: 347 PLN
Cena: 247 PLN
Cena promocyjna: 67 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Wpisz kod rabatowy
Kurs LIVE
Dostępne w opcji:  SAPPHIRE   EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 06h 00m 00s
Lekcja 1: Kurs LIVE
06h 00m 00s
Wartość: 397 PLN
Cena: od 57 PLN
Język:Polski
Ilość nagrań:1
Całkowity czas:06h 00m 00s
Zarejestruj się i rozpocznij naukę!
Zakładając konto akceptujesz regulamin.
Zaloguj się