Kurs LIVE - Cute Animals - 26-27.09.2019

Malowanie postaci bajkowych to marzenie wielu stylistek paznokci. Dla innej grupy to marzenie i cel jednocześnie. A to oznacza, że jeśli to ich cel to robią wszystko by go osiągnąć. Jeśli należysz do tego grona to Ci gratuluje!

Bo właśnie w kursie LIVE Cute Animals 1.0 poznasz tajniki malowania postaci bajkowych. Przejdziesz przez wszystkie etapy tego procesu: przygotowanie szkicu, dobór produktów i finalne zmalowanie zdobienia na tipsie.

Kurs LIVE - Cute Animals 1.0 — odbędzie się 26 i 27 września (czwartek i piątek) o godzinie 16:00*. Będzie to formuła kursu LIVE — czyli tak jak w przypadku szkolenia stacjonarnego — stawiasz się określonego dnia, o określonej godzinie pod wskazanym linkiem, gdzie odbędzie się kurs.

* - godzina może ulec zmianie.

W trakcie tego kursu LIVE poznasz produkty, technikę pracy oraz najczęstsze problemy, jakie mają stylistki z tym zdobieniem, a co za tym idzie po zdobyciu KOMPLETNEJ wiedzy na temat tego zdobienia, każde kolejne będzie dla Ciebie znacząco prostsze i przyjemniejsze:

Którą opcję cenową wybrać?

Opcja Sapphire

Decydując się na tę opcję, masz dostęp do transmisji LIVE oraz dostęp do ZAPISU Z LIVE na 24 godziny. To oznacza, że będziesz mogła wziąć udział w kursie LIVE, oraz przez 24 godziny po jego zakończeniu wrócić do niego i zobaczyć jeszcze raz.

Opcja Emerald

Decydując się na tę opcję, masz dostęp do transmisji LIVE oraz dostęp do ZAPISU Z LIVE na 48 godzin. To oznacza, że będziesz mogła wziąć udział w kursie LIVE, oraz przez 48 godzin po jego zakończeniu wrócić do niego i zobaczyć jeszcze raz.

Opcja Diamond

Decydując się na tę opcję, masz dostęp do transmisji LIVE oraz dostęp do ZAPISU Z LIVE na 72 godzin. To oznacza, że będziesz mogła wziąć udział w kursie LIVE, oraz przez 72 godzin po jego zakończeniu wrócić do niego i zobaczyć jeszcze raz.

Dodatkowo będziesz miała szansę zdobyć imienny dyplom udziału w kursie. Zostanie on przyznany osobom, które będą brały AKTYWNY udział we wszystkich etapach analiz prac w trakcie kursu LIVE. To oznacza, że musisz brać udział w kursie NA ŻYWO, robić krok po kroku to co na LIVE, oraz oddawać prace do analiz w trakcie kursu LIVE.

Wybierz najlepszą dla siebie opcję:
Sapphire
Wartość: 127 PLN

Dostęp do LIVE i zapis z LIVE na 24h

Cena: 97 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Emerald
Wartość: 177 PLN

Dostęp do LIVE i zapis z LIVE na 48h

Cena: 127 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Wpisz kod rabatowy
Kurs LIVE
Dostępne w opcji:  SAPPHIRE   EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 08h 00m 00s
Lekcja 1: Kurs LIVE - 26.09
04h 00m 00s
Lekcja 2: Kurs LIVE - 27.09
04h 00m 00s
Wartość: 247 PLN
Cena: od 97 PLN
Język:Polski
Ilość nagrań:2
Całkowity czas:08h 00m 00s
Zarejestruj się i rozpocznij naukę!
Zakładając konto akceptujesz regulamin.
Zaloguj się