Kurs LIVE - Landscape - 19.09.2019

Jak wiele stylistek zachwyca klientki, zapierającymi dech w piersiach krajobrazami? No bardzo mało... dostrzegasz tutaj swoja szansę na dominację na rynku?

Jeśli tak, to świetnie! Przygotuję Cię do tego krok po kroku. Powiem Ci, jakich produktów używać by ułatwić sobie pracę, nauczę Cię techniki, dzięk której będzie to naprawdę szybkie i po przetrenowaniu banalnie proste!

Kurs LIVE - Landscape 1.0 — odbędzie się 19 września (czwartek) o godzinie 18:00*. Będzie to formuła kursu LIVE — czyli tak jak w przypadku szkolenia stacjonarnego — stawiasz się określonego dnia, o określonej godzinie pod wskazanym linkiem, gdzie odbędzie się kurs.

* - godzina może ulec zmianie.

W trakcie tego kursu LIVE poznasz produkty, technikę pracy oraz najczęstsze problemy, jakie mają stylistki z tym zdobieniem, a co za tym idzie po zdobyciu KOMPLETNEJ wiedzy na temat tego zdobienia, każde kolejne będzie dla Ciebie znacząco prostsze i przyjemniejsze:

Którą opcję cenową wybrać?

Opcja Sapphire

Decydując się na tę opcję, masz dostęp do transmisji LIVE oraz dostęp do ZAPISU Z LIVE na 24 godziny. To oznacza, że będziesz mogła wziąć udział w kursie LIVE, oraz przez 24 godziny po jego zakończeniu wrócić do niego i zobaczyć jeszcze raz.

Opcja Emerald

Decydując się na tę opcję, masz dostęp do transmisji LIVE oraz dostęp do ZAPISU Z LIVE na 48 godzin. To oznacza, że będziesz mogła wziąć udział w kursie LIVE, oraz przez 48 godzin po jego zakończeniu wrócić do niego i zobaczyć jeszcze raz.

Opcja Diamond

Decydując się na tę opcję, masz dostęp do transmisji LIVE oraz dostęp do ZAPISU Z LIVE na 72 godzin. To oznacza, że będziesz mogła wziąć udział w kursie LIVE, oraz przez 72 godzin po jego zakończeniu wrócić do niego i zobaczyć jeszcze raz.

Dodatkowo będziesz miała szansę zdobyć imienny dyplom udziału w kursie. Zostanie on przyznany osobom, które będą brały AKTYWNY udział we wszystkich etapach analiz prac w trakcie kursu LIVE. To oznacza, że musisz brać udział w kursie NA ŻYWO, robić krok po kroku to co na LIVE, oraz oddawać prace do analiz w trakcie kursu LIVE.

Wybierz najlepszą dla siebie opcję:
Sapphire
Wartość: 127 PLN

Dostęp do LIVE i zapis z LIVE na 24h

Cena: 97 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Emerald
Wartość: 177 PLN

Dostęp do LIVE i zapis z LIVE na 48h

Cena: 127 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Wpisz kod rabatowy
Kurs LIVE
Dostępne w opcji:  SAPPHIRE   EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 03h 00m 00s
Lekcja 1: Kurs LIVE
03h 00m 00s
Wartość: 247 PLN
Cena: od 97 PLN
Język:Polski
Ilość nagrań:1
Całkowity czas:03h 00m 00s
Zarejestruj się i rozpocznij naukę!
Zakładając konto akceptujesz regulamin.
Zaloguj się