Kurs LIVE - Zhostovo - 16.09.2019

KLIENTKI KOCHAJĄ KWIATY? Wszelkich odmianach? Oczywiście mam na myśli nie tylko takie kwiaty, które wręcza Ci Twój facet, ale również te, które noszą jako zdobienia na pazurkach...

I jakby to było gdybyś mogła sprawić ogromną przyjemność, radość i zadowolić swoją klientkę lub modelkę pięknymi kwiatami w technice Zhostovo, które są uwielbiane na całym świecie?

Jak myślisz byłaby zadowolona czy zachwycona? A teraz wyobraź sobie sytuację, gdzie tak mało stylistek potrafi je poprawnie namalować! A Ty będziesz umiała! Czy masz na tyle elastyczną wyobraźnię by sobie to wyobrazić, że klientki walą do Ciebie drzwiami i oknami byś zmalowała im te piękne kwiaty na pazurkach?

Jeśli potrafisz to to oznacza, że pora te wyobrażenie przenieść do realnego świata, poznać technikę Zhostovo i zacząć zarabiać na malowaniu tych kwiatów swoim klientkom! A jak pewnie się domyślasz, na tym kursie LIVE poznasz podstawy techniki Zhostovo oraz zobaczysz krok po kroku i nauczysz się malować jedną kompozycję kwiatową!

Kurs LIVE - Zhostovo 3.0 — odbędzie się 16 września (poniedziałek) o godzinie 16:00*. Będzie to formuła kursu LIVE — czyli tak jak w przypadku szkolenia stacjonarnego — stawiasz się określonego dnia, o określonej godzinie pod wskazanym linkiem, gdzie odbędzie się kurs.

* - godzina może ulec zmianie.

W trakcie tego kursu LIVE poznasz produkty, technikę pracy oraz najczęstsze problemy, jakie mają stylistki z tym zdobieniem, a co za tym idzie po zdobyciu KOMPLETNEJ wiedzy na temat tego zdobienia, każde kolejne będzie dla Ciebie znacząco prostsze i przyjemniejsze:

Którą opcję cenową wybrać?

Opcja Sapphire

Decydując się na tę opcję, masz dostęp do transmisji LIVE oraz dostęp do ZAPISU Z LIVE na 24 godziny. To oznacza, że będziesz mogła wziąć udział w kursie LIVE, oraz przez 24 godziny po jego zakończeniu wrócić do niego i zobaczyć jeszcze raz.

Opcja Emerald

Decydując się na tę opcję, masz dostęp do transmisji LIVE oraz dostęp do ZAPISU Z LIVE na 48 godzin. To oznacza, że będziesz mogła wziąć udział w kursie LIVE, oraz przez 48 godzin po jego zakończeniu wrócić do niego i zobaczyć jeszcze raz.

Opcja Diamond

Decydując się na tę opcję, masz dostęp do transmisji LIVE oraz dostęp do ZAPISU Z LIVE na 72 godzin. To oznacza, że będziesz mogła wziąć udział w kursie LIVE, oraz przez 72 godzin po jego zakończeniu wrócić do niego i zobaczyć jeszcze raz.

Dodatkowo będziesz miała szansę zdobyć imienny dyplom udziału w kursie. Zostanie on przyznany osobom, które będą brały AKTYWNY udział we wszystkich etapach analiz prac w trakcie kursu LIVE. To oznacza, że musisz brać udział w kursie NA ŻYWO, robić krok po kroku to co na LIVE, oraz oddawać prace do analiz w trakcie kursu LIVE.

Wybierz najlepszą dla siebie opcję:
Sapphire
Wartość: 127 PLN

Dostęp do LIVE i zapis z LIVE na 24h

Cena: 97 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Emerald
Wartość: 177 PLN

Dostęp do LIVE i zapis z LIVE na 48h

Cena: 127 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Wpisz kod rabatowy
Kurs LIVE
Dostępne w opcji:  SAPPHIRE   EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 03h 00m 00s
Lekcja 1: Kurs LIVE
03h 00m 00s
Wartość: 247 PLN
Cena: od 97 PLN
Język:Polski
Ilość nagrań:1
Całkowity czas:03h 00m 00s
Zarejestruj się i rozpocznij naukę!
Zakładając konto akceptujesz regulamin.
Zaloguj się