Kurs LIVE - Biżu - 09.09.2019

Zdobienia z użyciem folii tzw. "Biżu Nails" są czesto bardzo problematyczne dla wielu z was. Dla mnie też był...

Zły dobór produktów, źle odbijająca się folia, lub inne problemy, które potrafią nieźle wk..... wkurzyć...

No i mnie też to wkurzało, dlatego drążyłam, testowałam, szukałam rozwiązań, analizowałam tysiące prac kursantek i udało się! Poznałam tajniki Biżu Nails, dzięki którym jest ono proste i przyjemne! Teraz pora byś i TY poznała te tajniki i zachwycała nimi klientki. Bez zbędnych nerwów, bez wydawania setek na testy produktów, bez marnowania czasu na nie udane próby.

Kurs LIVE - Biżu — odbędzie się 9 września (poniedziałek) o godzinie 18:00*. Będzie to formuła kursu LIVE — czyli tak jak w przypadku szkolenia stacjonarnego — stawiasz się określonego dnia, o określonej godzinie pod wskazanym linkiem, gdzie odbędzie się kurs.

* - godzina może ulec zmianie.

W trakcie tego kursu LIVE poznasz produkty, technikę pracy oraz najczęstsze problemy, jakie mają stylistki z tym zdobieniem, a co za tym idzie po zdobyciu KOMPLETNEJ wiedzy na temat tego zdobienia, każde kolejne będzie dla Ciebie znacząco prostsze i przyjemniejsze:

Którą opcję cenową wybrać?

Opcja Sapphire

Decydując się na tę opcję, masz dostęp do transmisji LIVE oraz dostęp do ZAPISU Z LIVE na 24 godziny. To oznacza, że będziesz mogła wziąć udział w kursie LIVE, oraz przez 24 godziny po jego zakończeniu wrócić do niego i zobaczyć jeszcze raz.

Opcja Emerald

Decydując się na tę opcję, masz dostęp do transmisji LIVE oraz dostęp do ZAPISU Z LIVE na 48 godzin. To oznacza, że będziesz mogła wziąć udział w kursie LIVE, oraz przez 48 godzin po jego zakończeniu wrócić do niego i zobaczyć jeszcze raz.

Opcja Diamond

Decydując się na tę opcję, masz dostęp do transmisji LIVE oraz dostęp do ZAPISU Z LIVE na 72 godzin. To oznacza, że będziesz mogła wziąć udział w kursie LIVE, oraz przez 72 godzin po jego zakończeniu wrócić do niego i zobaczyć jeszcze raz.

Dodatkowo będziesz miała szansę zdobyć imienny dyplom udziału w kursie. Zostanie on przyznany osobom, które będą brały AKTYWNY udział we wszystkich etapach analiz prac w trakcie kursu LIVE. To oznacza, że musisz brać udział w kursie NA ŻYWO, robić krok po kroku to co na LIVE, oraz oddawać prace do analiz w trakcie kursu LIVE.

Pierwszy etap przedsprzedaży miejsc w kursie LIVE kończy się, a co za tym idzie ceny idą w górę za:

dni
godziny
minuty
sekundy
Wybierz najlepszą dla siebie opcję:
Sapphire

Dostęp do LIVE i zapis z LIVE na 24h

Wartość: 127 PLN
Cena: 97 PLN
Cena promocyjna: 17 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Emerald

Dostęp do LIVE i zapis z LIVE na 48h

Wartość: 177 PLN
Cena: 127 PLN
Cena promocyjna: 27 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Wpisz kod rabatowy
Kurs LIVE
Dostępne w opcji:  SAPPHIRE   EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 02h 00m 00s
Lekcja 1: Kurs LIVE
02h 00m 00s
Wartość: 247 PLN
Cena: od 17 PLN
Język:Polski
Ilość nagrań:1
Całkowity czas:02h 00m 00s
Zarejestruj się i rozpocznij naukę!
Zakładając konto akceptujesz regulamin.
Zaloguj się