Zestaw - TRZY TWARZE MIGDAŁA

Edyta jako Twoja "paznokciowa matka" oddaje w Twoje ręce kompletną wiedzę na temat przedłużania paznokci — kształt Migdał. KOMPLETNĄ, bo dzięki wiedzy z tego zestawu opanujesz dzięki 3 kursom, 3 różne warianty Migdała - od klasycznego, przez migdał z zaciskaniem tunelu, a kończąc na długim migdale pokazowym.

I powiem Ci szczerze, że zastanawiam się, co będzie tak zwaną "wisienką na torcie", która sprawi, że grzechem będzie nie skorzystać. Czy prezent, który ma dla Ciebie Edyta, czy zaskakująca cena tego zestawu? Zresztą słuchaj — poświęć mi jeszcze kilka chwil i ocenisz sama.

Zacznijmy od najważniejszej rzeczy - DLA KOGO JEST TEN ZESTAW?

dla osób początkujących, nawet tych, które stawiają dopiero pierwsze kroki w przedłużaniu paznokci. Serio! Wszystko jest wytłumaczone KROK PO KROKU, dokładnie, powoli i do tego pokazane mega precyzyjnie, dzięki czemu zobaczysz o wiele więcej niż np. na szkoleniu stacjonarnym. A co za tym idzie, unikniesz złych nawyków, dzięki czemu szybciej będziesz robić piękniejsze stylizacje.

dla osób, które już pracują metodą żelową i chcą udoskonalić swój warsztat - poznasz spojrzenie Edyty na te 3 warianty Migdała, poprawisz swoją technikę pracy, dzięki czemu będziesz w stanie pracować szybciej i robić lepsze, trwalsze i estetyczniejsze stylizacje

Jakie kursy wchodzą w skład zestawu?

Zestaw 3 Twarze Migdała składa się z 3 kursów technicznych, z których korzysta już ponad 3745 osób:

Metoda Żelowa — Profesjonalny Kurs Przedłużania Paznokci na szablonie — Migdał Salonowy (kurs już od kilku miesięcy jest wyłączony ze sprzedaży. Czeka na swoją aktualizację pod kątem ujęć, kamer, oświetlenia, jednak wiedza w nim zawarta jest dalej bardzo pożądana. Po aktualizacji kursu stara wersja zostanie podmieniona na nową )

Przedłużanie paznokci na szablonie metodą żelową, migdał salonowy z zaciskaniem tunelu - Kliknij tutaj i sprawdź kurs

Migdał Pokazowy — kurs przedłużania na szablonie metodą żelową - Kliknij tutaj i sprawdź kurs

3 kursy, ponad 19 godzin wiedzy na temat:

przygotowania płytki - czyli jak szybko, skutecznie pozbyć się skórek i nabłonków, oraz jakich preparatów używać, by stylizacja dłużej się trzymała

podkładania szablonów - różne warianty, różne płytki, gdzie docinać, pod jakim kątem

budowy paznokcia żelem - jakie żele Edyta poleca, ile produktu nabierać, gdzie ma go być najwięcej, gdzie najmniej, dwa warianty - ze szkieletem i bez szkieletu

opiłowanie zbudowanego paznokcia - 3 schematy piłowania - jak to zrobić szybko, bez zbędnych ruchów, by zaoszczędzić czas

położenia koloru i połysku - bo wiesz, że to niby proste, a sprawia wiele problemów, wiec dowiesz się, jak zrobić by była idealna gładka tafla, jak poziomować połysk, tak by finalnie wszystko było estetyczne

Ale to jeszcze mało...

Dodatkowo po zakupie tego zestawu otrzymasz PREZENT, o wartości 447 PLN - kurs Metoda Żelowa - Szybka Korekta, który tak jak kurs Metoda Żelowa - Profesjonalny Kurs Przedłużania Paznokci na szablonie - Migdał Salonowy, jest już wyłączony ze sprzedaży, bo czeka na swoją aktualizację pod kątem technicznym tj. nowe ujęcia, kamer, oświetlenia. Czyli w ramach tego zestawu, tak naprawdę otrzymasz nie 3, a aż 4 kursy!

Pora na wisienkę na torcie

Myślę, że to, co teraz przeczytasz, będzie tą wisienką na torcie. Wiesz, że decydując się na ten zestaw, otrzymujesz 4 kursy. Teraz usiądź. Są to 4 kursy w cenie 1. Tak! Dobrze widzisz. Poza tym zestawem każdy kurs kosztuje 447 w opcji Sapphire, więc za 3 zapłaciłabyś 1341 zł, a gdybyś chciała dokupić jeszcze kurs, który jest prezentem, to w sumie płaciłabyś 1788 zł, a teraz będziesz je miała w cenie 1 kursu, za jedyne 447.

Przetestuj

W tym momencie 80%, które chcą zarabiać więcej, chcą robić lepsze paznokcie, chcą mieć szerszy zakres usług w salonie, a co za tym idzie mieć więcej klientek, już decyduje się na ten zestaw i przewija w dół, by go opłacić. Druga część osób, chce jeszcze zobaczyć, jak wygląda przykładowa lekcja, dlatego oto jedna z nich:

Najczęściej zadawane pytania

Na bazie ponad 11 300 kursantek, które korzystają z naszego portalu, wyselekcjonowaliśmy, najczęściej zadawane pytania, na które być może i Ty szukasz odpowiedzi:

Co otrzymam, decydując się na opcję Sapphire? Emerald? Diamond?

Decydując się na opcję Sapphire, otrzymasz dostęp do zapisu VOD (materiałów video) z 4 kursów na 365 dni.

Decydując się na opcję Emerald, otrzymasz dostęp do zapisu VOD (materiałów video) z 4 kursów na 365 dni, oraz dostęp do tajnych grup, gdzie będziesz mogła obserwować analizy prac kursantek z opcji Diamond

Decydując się na opcję Diamond (są tylko 3 miejsca), otrzymasz dostęp do zapisu VOD (materiałów video) z 4 kursów na 365 dni, dostęp do tajnych grup, gdzie będziesz mogła obserwować analizy prac kursantek z opcji Diamond oraz możliwość wzięcia udziału w mentoringach 1 na 1 z Edytą Kruczak!

Na czym polega taki mentoring? Na każdy kurs z zestawu, przypada Ci miesiąc mentoringu. Każdy miesiąc składa się z jednej, cotygodniowej rozmowy 1 na 1 z Edytą, która trwa do 30 minut. Wysyłasz Edycie, zdjęcia Twoich prac i otrzymujesz precyzyjne, cenne rady co poprawić, by Twoje stylizacje były jeszcze lepsze.

Czy kurs mogę odtworzyć tylko raz?

Nie! Możesz go oglądać nieskończoną ilość razy, w trakcie tych 365 dni. Co więcej, masz do niego dostęp 24h na dobę. Czyli jeśli masz małe dziecko, lub masz nieregularne godziny pracy, to w dowolnym momencie dnia i nocy możesz odpalić kurs i się uczyć. A jeśli po 365 dniach, stwierdzisz, że chcesz miec do danego kursu dostęp na dłużej, to zawsze możesz go przedłużyć o miesiąc, rok, lub do Bez Limitu

Czy mogę oglądać kurs na telefonie?

Oczywiście, że tak. Nasza strona jest w pełni dopasowana do smartphonów. Wystarczy Ci tylko, połączenie z internetem i możesz oglądać kurs.

Mieszkam za granicą, jak mogę zapłacić za kurs?

Skontaktuj się z nami, przez czat na stronie lub napisz do nas na FanPage na Facebooku, a napiszemy Ci więcej o 2 opcjach płatności zagranicy.

Nie mam teraz kasy na koncie, czy są opcje "odroczonej płatności"?

No tak! Nawet są 3 takie opcje:

• Przelew tradycyjny - wybierając tę opcję, masz 7 dni na dokonanie płatności

• PayU 30 Dni - decydując się na tę opcję, kupujesz zestaw, ale płacisz za niego dopiero za 30 dni! Pewnie zapytasz jak to działa? Już Ci tłumaczę!

 • Podczas płatności wybierz opcję Płacę Później
 • Wypełnij na stronie PayU podstawowe informacje i potwierdź swoją tożsamość
 • Potwierdź umowę nieoprocentowanej pożyczki 30 dniowej kodem SMS
 • Zestaw jest Twój! A Ty komfortowo spłacasz pożyczkę w terminie do 30 dni!

• PayU Raty - decydując się na tę opcję, kupujesz Zestaw i spłacasz go spokojnie w ratach. W ilu? Wszystko zależy od Ciebie na ile rat sobie rozłożysz spłatę zestawu! Oprocentowanie rat PayU wynosi 6,5%

Jak działają raty PayU?

 • Podczas płatności wybierz opcję PayU Raty
 • Wypełnij na stronie PayU wniosek o rozłożeniu płatności na raty
 • Po weryfikacji Twoich danych następuje potwierdzenie umowy
 • Zestaw jest Twój! A Ty spokojnie spłacasz raty i możesz cieszyć się zestawem na swoim koncie
Wybierz najlepszą dla siebie opcję:
Sapphire
Wartość: 9470 PLN
 • Zapis VOD na 365 dni
 • PREZENT
Cena: 1341 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Emerald
Wartość: 9970 PLN
 • Zapis VOD na 365 dni
 • Tajne Grupy na FB
 • PREZENT
Cena: 1371 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Wpisz kod rabatowy
Kursy
Dostępne w opcji:  SAPPHIRE   EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 20h 26m 00s
Lekcja 1: 1. Metoda Żelowa - Profesjonalny Kurs Przedłużania Paznokci na szablonie - Migdał Salonowy
12h 03m 00s
Lekcja 2: 2. Przedłużanie paznokci na szablonie metodą żelową, migdał salonowy z zaciskaniem tunelu
04h 56m 00s
Lekcja 3: 3. Migdał Pokazowy - kurs przedłużania na szablonie metodą żelową
03h 27m 00s
Wartość: 17970 PLN
Cena: od 1341 PLN
Język:Polski
Ilość nagrań:3
Całkowity czas:20h 26m 00s
Zarejestruj się i rozpocznij naukę!
Zaloguj się