[T] Cute Animals

Lubisz pokonywać konkretne wyzwania? Chcesz poznać tajniki malowania postaci bajkowych na paznokciach? Chcesz poznać tajniki cieniowania i proporcji?

Jeśli tak to ten kurs jest idealnie dopasowany do Ciebie! Poznasz w nim 9 uroczych zdobień. A co najważniejsze zrobisz to bez wychodzenia z domu - całkowicie online. A co za tym idzie przez 365 dni będziesz mogła wracać do video, powtarzać go, przewijać i szlifować zdobienia do perfekcji.

Zobacz 4 z 9 zdobień z tego kursu:

Inwestując w ten kurs:

 • Poznasz, zobaczysz jak namalować krok po kroku 9 zdobień - będę z Tobą w 100% szczery - masz szansę zobaczyć to w takich zbliżeniach, które w 95% są nie osiągalne podczas szkoleń fizycznych
 • Będziesz miała dostęp do kursu non stop, 24h na dobę - przez okres jaki jest ważny na Twoim koncie czyli 365 dni. Możesz do niego wracać, powtarzać, przyśpieszać lekcje, przewijać, spowalniać.
 • Wszystko odbywa się bez straty czasu i gotówki - uczysz się, gdzie chcesz i kiedy chcesz. A co za tym idzie wszystko dobywa się, bez wydawania kasy na dojazd, czasem nawet nocleg, bez proszenia kogoś o np. opiekę na dzieckiem czy też ukochanym zwierzęciem.

Od zdobycia tego rozwiązania, dzielą Cię tylko 3 kroki:

 • Wybierz najlepszą opcję dla siebie - dostępne są 3: Sapphire, Emerald, Diamond - przewiń w dół, poznaj co każda z nich zawiera i wybierz najlepszą dla siebie.
 • Zainwestuj w kurs - po wyborze opcji cenowej kliknij Wybieram i zainwestuj w kurs. Po kliknięciu przeniesie Cię na stronę PayU gdzie będziesz mogła wybrać 3 opcje płatności - przelew online, płatność kartą lub przelew tradycyjny.

  Jeśli mieszkasz za granicą i chcesz zapłacić przelewem na nasze konto zagraniczne. Lub chcesz skorzystać z opcji płatnością przez PayPal - KLIKNIJ TUTAJ i zgłoś to na naszym fanpage.
 • Korzystaj z wiedzy i zarabiaj- po zainwestowaniu kurs pojawi się na Twoim koncie i możesz przejść do zdobywania wiedzy. Ucz się, rozwijaj i spieniężaj swoją wiedzę wykonując prace na klientkach.

Nowy rok, nowe zasady, nowe możliwości

Tygodnie planowania, 2 lata analiz prac kursantek, mnóstwo godzin analizy, wyciągania wniosków i jest! Nowy system analiz w opcji Diamond, gdzie po zdobyciu certyfikatu będziesz miała umiejętności dzięki którym dają Ci możliwość zostania instruktorem wybranej przez Ciebie marki lub... trenerem Quloo. Zanim wybierzesz, którą ścieżką pójdziesz poznaj najważniejsze zmiany:

Zmiana #1 - Nowy system analiz prac

Na czym będzie polegać nowy system analiz w tym kursie? Został on podzielony na 21 etapów, które będą prawie identyczne dla osób, które chcą zdobyć certyfikat i mieć szansę zostać instruktorem innej marki oraz dla osób, które chcą zostać trenerem Quloo.

W nowym systemie będziesz przechodzić krok po kroku etapy analiz - czyli aby przejść np. do etapu 3 musisz zaliczyć etap 2.

 • Etap 1 - Teoretyczny test znajomości zasad analiz prac
 • Etap 2 - Praktyczny test znajomości zasad analiz prac - czyli wrzucasz do analizy testowe zdjęcia i sprawdzamy czy są wystarczająco ostre, dobrze oświetlone, stosujesz bokeh, jest odpowiednia jakość.
 • Etap 3 - Zmaluj dwa warianty kuli pokazane w kursie.
 • Etap 4 (opcjonalny) - Poprawki zdobień z etapu 3 - Jeśli któreś z zdobień będzie wymagało poprawy, to w tym etapie malujesz je wyznaczoną przez trenera ilość razy.
 • Etap 5 - Zmaluj Elephant'a pokazanego w kursie.
 • Etap 6 (opcjonalny) - Poprawki zdobienia z etapu 5 - Jeśli zdobienie będzie wymagało poprawy, to w tym etapie malujesz je wyznaczoną przez trenera ilość razy.
 • Etap 7 - Zmaluj Bunny Kitty pokazanego w kursie.
 • Etap 8 (opcjonalny) - Poprawki zdobienia z etapu 7 - Jeśli zdobienie będzie wymagało poprawy, to w tym etapie malujesz je wyznaczoną przez trenera ilość razy.
 • Etap 9 - Zmaluj Pandara Box pokazanego w kursie.
 • Etap 10 (opcjonalny) - Poprawki zdobienia z etapu 9 - Jeśli zdobienie będzie wymagało poprawy, to w tym etapie malujesz je wyznaczoną przez trenera ilość razy.
 • Etap 11 - Zmaluj Pegasusa pokazanego w kursie.
 • Etap 12 (opcjonalny) - Poprawki zdobienia z etapu 11 - Jeśli zdobienie będzie wymagało poprawy, to w tym etapie malujesz je wyznaczoną przez trenera ilość razy.
 • Etap 13 - Zmaluj Pigasusa pokazanego w kursie.
 • Etap 14 (opcjonalny) - Poprawki zdobienia z etapu 13 - Jeśli zdobienie będzie wymagało poprawy, to w tym etapie malujesz je wyznaczoną przez trenera ilość razy.
 • Etap 15 - Zmaluj Snow Leoparda pokazanego w kursie.
 • Etap 16 (opcjonalny) - Poprawki zdobienia z etapu 15 - Jeśli zdobienie będzie wymagało poprawy, to w tym etapie malujesz je wyznaczoną przez trenera ilość razy.
 • Etap 17 - Zmaluj Moon Bunny pokazanego w kursie.
 • Etap 18 (opcjonalny) - Poprawki zdobienia z etapu 17 - Jeśli zdobienie będzie wymagało poprawy, to w tym etapie malujesz je wyznaczoną przez trenera ilość razy.
 • Etap 19 - Zmaluj Cubbita pokazanego w kursie.
 • Etap 20 (opcjonalny) - Poprawki zdobienia z etapu 19 - Jeśli zdobienie będzie wymagało poprawy, to w tym etapie malujesz je wyznaczoną przez trenera ilość razy.
 • Etap 21 - Zmaluj 5 wymyślonych/wybranych przez Ciebie zdobień, w których zastosujesz wiedzę zdobytą w kursie.

Osoby które postanowią zostać trenerem Quloo, będą miały jeszcze jeden - dodatkowy etap 22. W nim czeka Cię analiza Twojej analizy prac innych kursantek. Brzmi frapująco? Świetnie! Więcej szczegółów poznasz w dalszej części opisu.

Zmiana #2 - Mniej czasu na analizy = większe efekty

Drugą kluczową zmianą jest przyśpieszenie Twojej drogi do certyfikatu. Koniec z wymówkami. Chcesz osiągnąć większy sukces? Zacząć zarabiać więcej kasy? Tak? To pora wziąć się konkretnie do roboty i zaangażować się w 100%. Po wyborze opcji Diamond będziesz miała 2 miesiące - czyli 8 analiz na przejście 6 etapów analiz i zdobycie certyfikatu. Zgodzisz się chyba ze mną, że szybko mijający czas to najlepszy motywator do działania?

Jeśli będzie miała miejsce jakaś losowa sytuacja np. choroba, przeprowadzka etc. to jest opcja przedłużenia ważności analiz prac. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz w opisie po zakupie tego kursu.

Zmiana #3 - Zdobywasz certyfikat, otwierasz nowe możliwości

Jak juz dobrze wiesz, do wyboru masz dwie ścieżki - możesz zdobyć certyfikat i mieć wiedzę dającą Ci szansę zostać instruktorem różnych marek lub możesz starać się zostać trenerem Quloo. Zgodzisz się, że to konkretne, nowe możliwości, ale jest coś jeszcze!

Jeśli postanowisz wybrać ścieżkę, zdobycia certyfikatu i próby zostania instruktorem innej marki:

Po zdobyciu certyfikatu, będziesz miała szansę zarabiać dodatkową gotówkę po przez polecanie kursów. Ile możesz zarobić? Od czego będzie zależeć Twoja prowizja? Dowiesz się tego podczas cyklicznych transmisji LIVE, które już wkrótce będą organizowane.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej i otrzymywać powiadomienie o transmisjach LIVE na ten temat na Messengerra to KLIKNIJ TUTAJ.

Jeśli postanowisz wybrać ścieżkę, zdobycia certyfikatu i próby zostania trenerem Quloo:

Po zdobyciu certyfikatu, będziesz miała szansę zarabiać dodatkową gotówkę po przez polecanie kursów i prowadzenie analiz prac kursantek z mini kursów. Ile możesz zarobić? Od czego będzie zależeć Twoja prowizja? Dowiesz się tego podczas cyklicznych transmisji LIVE, które już wkrótce będą organizowane.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej i otrzymywać powiadomienie o transmisjach LIVE na ten temat na Messengerra to KLIKNIJ TUTAJ.

Wybierz najlepszą dla siebie opcję:
Sapphire
Wartość: 5170 PLN
 • Zapis VOD na 365 dni
Cena: 1870 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Emerald
Wartość: 5470 PLN
 • Zapis VOD na 365 dni
 • Tajna Grupa na FB
Cena: 1920 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Wpisz kod rabatowy
Tak może wyglądać certyfikat w Twoim salonie!
Zapis VOD
Dostępne w opcji:  SAPPHIRE   EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 01h 49m 40s
Lekcja 1: Jak uczyć się z kursu online
00h 18m 27s
Lekcja 2: Podłoże
00h 02m 18s
Lekcja 3: Jakie wybrać pędzelki
00h 21m 04s
Lekcja 4: Czym tworzyć zdobienia
00h 05m 17s
Lekcja 5: Cieniowanie dwoma sposobami - teoria
00h 03m 49s
Lekcja 6: Trening cieniowania na przykładzie kuli
00h 01m 15s
Lekcja 7: Trening cieniowania na sucho
00h 43m 22s
Lekcja 8: Trening cieniowania na mokro
00h 14m 08s
Elephant
Dostępne w opcji:  SAPPHIRE   EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 07h 21m 59s
Lekcja 1: Obserwacja
00h 10m 19s
Lekcja 2: Elephant - Tworzenie siatki oraz szkicu
01h 54m 04s
Lekcja 3: Elephant - Część 1
02h 41m 50s
Lekcja 4: Elephant - Część 2
02h 35m 46s
Bunny Kitty
Dostępne w opcji:  SAPPHIRE   EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 04h 00m 12s
Lekcja 1: Bunny Kitty - Szkic
00h 30m 09s
Lekcja 2: Bunny Kitty - Część 1
01h 07m 26s
Lekcja 3: Bunny Kitty - Część 2
02h 22m 37s
Pandara Box
Dostępne w opcji:  SAPPHIRE   EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 04h 39m 44s
Lekcja 1: Pandara Box - Szkic i Kolory
01h 15m 15s
Lekcja 2: Pandara Box - Malujemy
03h 24m 29s
Pegasus
Dostępne w opcji:  SAPPHIRE   EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 03h 42m 50s
Lekcja 1: Pegasus
03h 42m 50s
Pigasus
Dostępne w opcji:  EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 04h 02m 31s
Lekcja 1: Pigasus
04h 02m 31s
Snow Leopard
Dostępne w opcji:  EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 05h 12m 51s
Lekcja 1: Snow Leopard
05h 12m 51s
Moon Bunny
Dostępne w opcji:  EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 04h 09m 15s
Lekcja 1: Moon Bunny
04h 09m 15s
Cubbit
Dostępne w opcji:  EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 05h 28m 19s
Lekcja 1: Cubbit
05h 28m 19s
Wartość: 5670 PLN
Cena: od 1870 PLN
Język:Polski
Ilość nagrań:22
Całkowity czas:40h 27m 21s
Zarejestruj się i rozpocznij naukę!
Zaloguj się