Mini Kurs - Landscape - Zdobienia Poczwórne

Jeśli oczekujesz po kursie jak najszybszych efektów, by móc jak najszybciej zachwycać klientki zadowalać pięknymi zdobieniami i na nich zarabiać, to powinnaś zmienić tradycyjny model kursu na mini kurs.

Ta zmiana da Ci większą motywację do działania, bo masz dostęp do kursu przez 31 dni — więc by go w 100% wykorzystać, musisz działać bez odwlekania swojego rozwoju.

Dodatkowo dzięki idei Bruce Lee “Nie obawiam się kogoś, kto trenuje 10000 kopnięć, ale tego, który 10000 razy trenował jedno kopnięcie” - w ekspresowym tempie wyćwiczysz prezentowane mini kursie zdobienia, zdobędziesz certyfikat (w opcji DIAMOND) i te zdobienia staną się Twoją maszynką do zarabiania dodatkowych pieniędzy.

Źródlo zdjęcia: www.cytatbaza.pl

Jak działa taki mini kurs?

Odpowiadając krótko i konkretnie: zaskakująco skutecznie!

Odpowiadając bardzo szczegółowo:

✅ Decydując się na mini kurs otrzymujesz dostęp do wiedzy na 31 dni - do której masz dostęp 24h na dobę, 7 dni w tygodniu i możesz ją przyswajać, oglądać, powtarzać o każdej porze dnia i nocy

✅ Decydując się na najkorzystniejszą opcję DIAMOND otrzymasz dostęp do tajnej grupy, w której wrzucasz zdjęcia wykonanych Twoich prac do analiz prac, gdzie Edyta je przeanalizuje i da Ci konkretne wskazówki co jest dobre w Twoich zdobieniach, co poprawić byś Ty po pierwsze robiła je na jak najwyższym poziomie, a po drugie Twoje klientki były zachwycone.

✅ Gdy zgodnie z ideą mini kursu zaliczysz progres w swoich zdobieniach - z całego kursu wybierasz 1 zdobienie i malujesz go określoną ilość razy - by tak jak Bruce Lee mówi opanować je do perfekcji - otrzymasz piękny certyfikat, którego Ty sama ustalisz WARTOŚĆ - która będzie dla Ciebie motywacją do zarabiania na tym zdobieniu - wiem teraz to może brzmieć tajemniczo, ale…

Certyfikat do wyboru w języku polskim lub angielskim.

✅ Dodatkowo od opcji EMERALD otrzymasz dostęp do EBOOK’a CELuj w Wartość - w którym poznasz modele wyceny zdobień, po to by móc na nich zarabiać w salonie, a do tego dowiesz się jak prezentować WARTOŚĆ danego zdobienia tak, by Twoja klientka z radością za nie płaciła.

Jakie będą efekty po tym mini kursie?

Zaskakujące.

Dlaczego? Są aż 3 powody:

Powód #1 - oczywisty - zdobędziesz wiedzę jak zmalować przykładowo te zdobienia (to tylko niektóre ze zdobień, których nauczysz się w tym mini kursie), poznasz do tego niezbędne techniki:

Powód #2 - nie tak oczywisty - zdobędziesz pewność siebie i wewnętrzny spokój przy malowaniu zdobień na dłoniach klientki - stosując ideę Bruce Lee “Nie obawiam się kogoś, kto trenuje 10000 kopnięć, ale tego, który 10000 razy trenował jedno kopnięcie” wytrenujesz zdobienie do tego poziomu, że będziesz czuła spokój i ogromną pewność siebie go malując — bo będziesz świadoma drogi, jaką przeszłaś i progresu, jaki zaliczyłaś

Powód #3 - większe zarobki — opanowując nowe zdobienia powinnaś je oferować swoim klientkom za dodatkową opłatą — powinny one dla Ciebie zarabiać — bo w końcu poświęciłaś swoje pieniądze i czas na ich opanowanie — wiedza z ebooka CELuj w WARTOŚĆ pomoże Ci w osiągnięcie celu, czyli zarabiania na tych zdobieniach pieniędzy.

Czas na decyzję

W życiu codziennie podejmujemy decyzje. Czasem te lepsze, czasem te gorsze. Ważne by je podejmować i nie stać w miejscu.

Dlatego jeśli jesteś już gotowa, by tak jak inne kursantki:

✅ Nauczyć się malować zdobienia z tego mini kursu

✅ Czuć pewność siebie i spokój w trakcie ich malowania

✅ Dowiedzieć się jak zarabiać na zdobieniach i po prostu zacząć na nich zarabiać

To wybierz najlepszą opcję dla siebie:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 137/144/147 PLN

Wybierz najlepszą dla siebie opcję:
Sapphire
Wartość: 570 PLN
  • Zapis VOD na 31 dni
Cena: 137 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Emerald
Wartość: 670 PLN
  • Zapis VOD na 31 dni
  • Ebook "CELuj w WARTOŚĆ"
Cena: 144 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Wpisz kod rabatowy
Pierwsze zdobienie
Dostępne w opcji:  SAPPHIRE   EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 01h 16m 02s
Lekcja 1: Zaczynamy mieszać
00h 40m 37s
Lekcja 2: Księżyc plus czarne elementy
00h 20m 55s
Lekcja 3: Powoli do celu
00h 14m 30s
Drugie zdobienie
Dostępne w opcji:  SAPPHIRE   EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 01h 34m 55s
Lekcja 1: Przygotuj dużo kolorów
00h 31m 51s
Lekcja 2: Dodajmy smaczki
00h 31m 46s
Lekcja 3: Baw się kolorami
00h 31m 18s
Wartość: 770 PLN
Cena: od 137 PLN
Język:Polski
Ilość nagrań:6
Całkowity czas:02h 50m 57s
Informacje dodatkowe:
  • 😍 Przekonasz się, że te zdobienia są ekspresowe
  • 💅 Nauczysz się jak rozmieścić zdobienie na 4 paznokciach
  • 👀 Zobaczysz cudowne zalety połączenia białej pasty z pigmentem
  • 👩 Trenerka: Edyta Kruczak
  • 🔐 Dostęp od razu po zakupie
Zarejestruj się i rozpocznij naukę!
Zaloguj się