Mini MIX Zdobień #1

Szybko, łatwo i... PRZYJEMNIE!

Gdyby wszystko można było zrobić szybko, łatwo i przyjemnie, to życie byłoby dużo prostsze prawda? No tutaj każdy się z tym zgodzi.

Co więcej, jest to możliwe! Prosty przykład - na początku jazda na rowerze wydaje się być mega trudna, wręcz niemożliwa. Ledwo wsiadasz na rower upadek, kolana zdarte, zniechęcasz się. Później albo rezygnujesz i nie nauczysz się jeździć na rowerze, albo to przetrenujesz i nauczysz się na nim jeździć. Często ta nauka jest długotrwała, bolesna (siniaki, zdarte kolana, łokcie) oraz frustrująca - no bo jak inni już nauczyli się jeździć, a ja jeszcze nie...

Analogicznie jest w stylizacji paznokci. Zdobienia mogą być albo czasochłonne, trudne i powodować u Ciebie frustracje...

Albo wręcz przeciwnie! Mogą być szybkie, łatwe i przyjemne, a co za tym idzie, będziesz je malowała z uśmiechem od ucha do ucha, a Twoje klientki / modelki równie mocno będą uśmiechnięte, kiedy popatrzą na ręcznie malowane przez Ciebie zdobienie.

Aby do tego etapu dojść, potrzebny jest trening. EFEKTYWNY trening. Najlepiej, gdy ktoś krok po kroku powie Ci, jakich produktów używać, by malowanie było łatwiejsze, pokaże i omówi jakie ruchy pędzelkiem wykonywać, oraz przeprowadzi Cie od A do Z przez proces malowania tego zdobienia.

Przez te 3 etapy, czyli:
1) Poznanie produktów, które ułatwiają pracę,
2) Pokazanie i omówienie każdego ruchu pędzelkiem,
3) Przeprowadzenie od A do Z jak zmalować dane zdobienie przejdziesz w tym Mini Mixie Zdobień!

Jakich zdobień nauczę się w tym kursie?

W Mini Mixie Zdobień zobaczysz precyzyjnie pokazane, krok po kroku - jak zmalować 5 zdobień. Jako, że jest to MIX, to będą to różne zdobienia, które kiedyś mogła w naszym portalu kupić jako pojedyncze lekcje w formie serii Krok po Kroku.

Poznasz m.in. technikę tworzenia uwielbianego przez klientki na całym świecie zdobienia Baby Boomer, zobaczysz jak cieniować zdobienia na przykładzie pączków, oraz poznasz tajniki np. zdobienia Smoke Ink, które efektownie prezentuje się na paznokciach o każdej porze roku.

Zresztą zobacz sama jakich 5 zdobień nauczysz się w tym Mini Mixie Zdobień:

Czy już dostrzegasz, które z technik, wykorzystasz w następnych swoich zdobieniach? Cieniowanie? Odbijanie Folii? A może wypukłe zdobienia?

Jaką opcje cenową mam wybrać?

To pytanie często jest zadawane przez nowe osoby. Dlatego by zaoszczędzić Twój czas i pomóc Ci wybrać najlepszą opcję dla siebie, przygotowaliśmy szczegółowy opis każdej z nich:

Opcja Sapphire

W tej opcji cenowej otrzymujesz dostęp do wiedzy — czyli materiałów video, przez 93 dni.

W trakcie tych 93 dni będziesz mogła oglądać materiał video 24h na dobę. Wracać do niego, powtarzać, przypominać sobie, gdy coś Ci umknie, bo zgodzisz się ze mną, że jesteśmy tylko ludźmi i z czasem wiedza nam umyka, więc warto mieć do niej dostęp na dłużej.

Opcja Emerald

W tej opcji cenowej otrzymujesz dostęp do wiedzy — czyli materiałów video, przez 186 dni.

W trakcie tych 186 dni będziesz mogła oglądać materiał video 24h na dobę. Wracać do niego, powtarzać, przypominać sobie, gdy coś Ci umknie, bo zgodzisz się ze mną, że jesteśmy tylko ludźmi i z czasem wiedza nam umyka, więc warto mieć do niej dostęp na dłużej.

Opcja Diamond

W tej opcji cenowej otrzymujesz dostęp do wiedzy — czyli materiałów video, przez 365 dni.

W trakcie tych 365 dni będziesz mogła oglądać materiał video 24h na dobę. Wracać do niego, powtarzać, przypominać sobie, gdy coś Ci umknie, bo zgodzisz się ze mną, że jesteśmy tylko ludźmi i z czasem wiedza nam umyka, więc warto mieć do niej dostęp na dłużej.

Przykładowa recenzja kursantki:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 17/19/21 PLN

Niższa cena w tym kursie znika już za:

dni
godziny
minuty
sekundy
Wybierz najlepszą dla siebie opcję:
Sapphire
Wartość: 127 PLN
  • Zapis VOD na 93 dni
Cena: 37 PLN
Cena promocyjna: 21 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Emerald
Wartość: 147 PLN
  • Zapis VOD na 186 dni
Cena: 44 PLN
Cena promocyjna: 23 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Wpisz kod rabatowy
Zdobienia, których się nauczysz
Dostępne w opcji:  SAPPHIRE   EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 02h 08m 13s
Lekcja 1: Wypukłe Serca
00h 18m 52s
Lekcja 2: Pączki
00h 47m 34s
Lekcja 3: Baby Boomer + róże Sugar Effect
00h 28m 10s
Lekcja 4: Smoke Nails
00h 12m 14s
Lekcja 5: Biżu
00h 21m 23s
Wartość: 177 PLN
Cena: od 21 PLN
Język:Polski
Ilość nagrań:5
Całkowity czas:02h 08m 13s
Informacje dodatkowe:

🔔 Zanim podejmiesz jaką kolwiek decyzję - czuj się bezpiecznie. Z tego kursu korzysta ponad 4331 zadowolonych kursantek. Jeśli uznasz w ciągu 14 dni, że Ci się nie przyda to zwrócimy Ci pieniądze! Testuj, ucz się, sprawdzaj. Bez Ryzyka.

Zarejestruj się i rozpocznij naukę!
Zaloguj się