*HIT* Przewodnik po stylizacji paznokci - Zestaw 37 kursów

Jak zacząć w końcu robić piękne, trwałe, estetyczne stylizacje?

To pytanie nurtuje wiele osób, które zaczynają przygodę lub zajmują się stylizacją paznokci hobbistycznie, lub zawodowo, też tak masz?

Często bywa tak, że na początku szukasz wiedzy na YouTubie lub w innych bezpłatnych źródłach, próbujesz ją wdrożyć, ale... efekt jest mizerny. Dlaczego? Bo albo uczysz się tam od osób bez doświadczenia, albo jeśli już trafisz na osobę znającą się na temacie, to otrzymujesz tylko malutką część pełnej wiedzy... przez co brakuje Ci pewnych fragmentów, które tak jak puzzle — dopiero gdy się połączą to tworzą coś pięknego

Czasem zdarza się tak, że podejmiesz decyzję — IDĘ NA SZKOLENIE STACJONARNE! I po szkoleniu są bardzo często dwa scenariusze. Pierwszy scenariusz — jesteś zawiedziona — tak się czasem zdarza, to nic złego. Nie trafiasz we flow prowadzącej osoby lub miała ona gorszy dzień. Drugi scenariusz — jesteś zadowolona! Czasem od razu po szkoleniu wręcz zachwycona! Jednak po 2...3...5....10 dniach większość tego, co zobaczyłaś na szkoleniu — umyka... Zgodnie z badaniami naukowymi tej wiedzy zostaje około 30%...

Źródło: http://zorganizowani.com/szybka-nauka/krzywa-ebbinghausa-zapominania-powtorki/

Czy jest skuteczniejsze rozwiązanie?

Jest — kursy online. Na Quloo masz dostęp do wiedzy 24h na dobę — przez 7 dni w tygodniu, przez miesiąc lub pół roku lub nawet rok (wszystko zależy od Ciebie jaką opcję wybierzesz) - czyli masz totalną swobodę, jeśli chodzi o dobór czasu na naukę. Chcesz to zrobić o 2 w nocy? Proszę bardzo! O 09:00 rano? Proszę bardzo! O 19:00 wieczorem? Mówisz i masz! Dodatkowo możesz wracać do kursów, powtarzać je, oglądać kilkukrotnie aż wyeliminujesz swoje wszystkie błędy i zaczniesz robić stylizacje i zdobienia na wymarzonym poziomie!

Dodatkowo decydując się na Przewodnik po stylizacji paznokci, otrzymujesz dostęp do wszystkich 37 kursów (16 kursów technicznych, 21 kursów ze zdobień) ponad 248 godzin konkretnej wiedzy - dzięki czemu w jednym miejscu, znajdziesz rozwiązania większości problemów stylistek paznokci (a jeśli pojawią Ci się dodatkowe pytania, to możesz je zadać pod lekcjami w kursie lub na social mediach trenerki Edyty) - od podstaw techniki jak manicure hybrydowy na sobie, przez przedłużania paznokci różnymi produktami (żel, akry, akrylożel) w różne kształty, korekty paznokci, rekonstrukcje a kończąc na ponad 348 zdobieniach o różnym poziomie zaawansowania! 

"Wadą" Przewodnika po stylizacji paznokci w porównaniu do bezpłatnej wiedzy jest... CENA. Ta wiedza nie jest bezpłatna, ale jest dostępna teraz w najniższej możliwej cenie. Dlaczego? Są tego dwa powody. Powód 1 - nasza misja jako Quloo to "Maksymalne sprzyjanie rozwojowi stylistek paznokci" - dlatego zależy nam, by był możliwie niski próg wejścia i każda z Was mogła nauczyć się jak robić piękne stylizacje, bez wychodzenia z domu i co najważniejsze bez ranienia siebie i innych. Drugi powód — tak dobra cena daje Ci więcej możliwości, jeśli chodzi o produkty. Dzięki temu, że za zestaw zapłacisz okruszek realnej ceny, możesz sobie dokupić sobie lepsze produkty, a co za tym idzie jeszcze bardziej ułatwić sobie pracę!

Przepis na sukces w stylizacji paznokci jest prosty — WIEDZA + PRODUKTY + TRENING = PIĘKNE STYLIZACJE

Kup Teraz

Jeden zestaw, 37 kursów, ponad 248 godzin wiedzy

Decydując się na Przewodnik po stylizacji paznokci, otrzymasz dostęp do moich wszystkich 37 kursów w opcji Sapphire — w tym 16 kursów technicznych, dzięki którym unikniesz wielu problemów, lub rozwiążesz swoje aktualne bolączki i zaczniesz robić lepsze stylizacje — a co za tym idzie, Twoja pewność siebie będzie co raz to większa!

A jak już będziesz miała piękne paznokcie, to pewnie będziesz chciała sprawić, że będą się bardziej wyróżniać, że będą bardziej oryginalne... W tym pomogą Ci kursy ze zdobień, których jest aż 21 - dzięki nim otrzymasz ogromną dawkę inspiracji, bo zobaczysz, jak zmalować ok. 348 zdobień, a do tego poznasz dziesiątki technik, dzięki którym będziesz mogła tworzyć setki, jak nie tysiące nowych zdobień:

Jak zdobyć dostęp do tej wiedzy?

Krok 1 - Start - jeśli jeszcze nie masz konta — załóż je, a jak już masz, to po prostu się zaloguj. (kliknij prawym górnym rogu strony przycisk Zarejestruj się lub Zaloguj się)

Krok 2 - Decyzja - Wejdź w kurs *HIT* Przewodnik po stylizacji paznokci, poczytaj opis i wybierz najlepszą opcję dla siebie.

Krok 3 - Finalizacja - zjedź w dół do sekcji, gdzie na niebieskim tle są przedstawione 3 opcje cenowe — wybierz najlepszą dla siebie, kliknij "Wybieram" i opłać kurs za pomocą przelewu online, blik, przelewu tradycyjnego lub płatności kartą. Interesuje Cię inna forma płatności np. PayPal lub Przelew walutowy? Napisz do nas na Fanpage na Facebooku — Quloo lub skorzystaj z czatu w prawym dolnym rogu.

Jaką opcję cenową wybrać? (do czego otrzymam dostęp)

Dostępne są 3 opcje cenowe — Dostęp na miesiąc, Dostęp na pół roku, Dostęp na rok. W każdej z nich otrzymasz to samo — kompletną wiedzę w postaci 37 kursów. W każdej z nich otrzymasz te same bonusy.

Dostęp na miesiąc

✅ Dostęp na 31 dni do 37 kursów w opcji Sapphire - wartość kursów, gdybyś każdy chciała kupić pojedynczo na 31 dni: 1805 zł

🎁 BONUS: Dostęp do 3 kursów biznesowych "CELuj w Wartość" (m.in. jak wycenić swoje zdobienia), "8 Kroków do Udanego Biznesu" (m.in. co potrzebujesz, by otworzyć dobrze prosperujący salon", "Klientka Bez Pomysłu 2.0" (m.in. jak radzić sobie z trudnymi klientami) - wartość bonusu: 485 zł

🎁 BONUS: Dostęp do nowych kursów, które zostaną wydane w trakcie trwania Twojego dostępu do całej platformy

Dostęp na pół roku

✅ Dostęp na 183 dni do 37 kursów w opcji Sapphire - wartość kursów, gdybyś każdy chciała kupić pojedynczo na 183 dni: 4805 zł

🎁 BONUS: Dostęp do 3 kursów biznesowych "CELuj w Wartość" (m.in. jak wycenić swoje zdobienia), "8 Kroków do Udanego Biznesu" (m.in. co potrzebujesz, by otworzyć dobrze prosperujący salon", "Klientka Bez Pomysłu 2.0" (m.in. jak radzić sobie z trudnymi klientami) - wartość bonusu: 485 zł

🎁 BONUS: Dostęp do nowych kursów, które zostaną wydane w trakcie trwania Twojego dostępu do całej platformy

Dostęp na rok

✅ Dostęp na 365 dni do 37 kursów w opcji Sapphire - wartość kursów, gdybyś każdy chciała kupić pojedynczo na 365 dni: 7805 zł

🎁 BONUS: Dostęp do 3 kursów biznesowych "CELuj w Wartość" (m.in. jak wycenić swoje zdobienia), "8 Kroków do Udanego Biznesu" (m.in. co potrzebujesz, by otworzyć dobrze prosperujący salon", "Klientka Bez Pomysłu 2.0" (m.in. jak radzić sobie z trudnymi klientami) - wartość bonusu: 485 zł

🎁 BONUS: Dostęp do nowych kursów, które zostaną wydane w trakcie trwania Twojego dostępu do całej platformy

Dodatkowo w każdej opcji cenowej, jeśli pojawią Ci się jakieś pytania, problemy, trudności pod lekcją w kursie możesz zadawać pytania, lub napisać bezpośrednio do trenerki — Edyty na jej fanpage na Facebooku lub Instagramie. A jeśli pojawią się problemy natury technicznej, to jesteśmy do Twojej dyspozycji na czacie na stronie, lub na fanpage Quloo na Facebooku.

Kup Teraz

Czy jesteś już gotowa, by zacząć robić piękne stylizacje?

Kurs online to narzędzie, dzięki któremu możesz mieć naprawdę spore efekty. Dzięki temu, że masz dostęp do kursu 24h na dobę — możesz go oglądać, trenować, wracać do niego, powtarzać masz szansę osiągnąć nawet perfekcję. Wszystko jest w Twoich rękach!

A co o tym zestawie mówią zadowoleni kursanci?

A jakie mają efekty?

Kup Teraz

Najczęściej zadawane pytania

Czy ten zestaw jest dla mnie odpowiedni?

Niezależnie od tego, na jakim jesteś etapie w stylizacji paznokci – odpowiedź brzmi TAK. Znajdziesz w nim kompletną wiedzę z kursów Edyty, dzięki której możesz stać się szanowaną, kompletną stylistką. Więc nawet jeśli jesteś na poziomie instruktora – to zawsze masz szansę znaleźć tam wskazówki dzięki którym, poprawisz coś w swojej pracy. Oczywiście, jeśli jesteś osobą początkującą to, to rozwiązanie jest dla Ciebie (zabrzmi to może mało skromnie) najlepszym wyborem – ponieważ od początku zaczniesz czerpać wiedzę z ponad 15-letniego doświadczenia Edyty

Czy można zapłacić w ratach?

Decydując się na opcję roczną istnieje opcja Rat PayU — Jest ona obsługiwana przez PayU.

Mieszkam za granicą — jak mogę zapłacić?

Są dwie dostępne opcje płatności tj. przelew zagraniczny w Twojej walucie na naszej konto lub PayPal. Po więcej szczegółów napisz na [email protected]

Jak szybko otrzymam dostęp do kupionych kursów?

Po zakupie kursy automatycznie odblokują się w zakładce MOJE KURSY na Twoim koncie

Czy będę po zakupie mogła przedłużyć dostęp do zestawu?

Jasne, że tak! Co więcej zrobisz to w równie dobrych cenach jak teraz - bo dla osób, które obdarzyły nas zaufaniem zawsze mamy coś. specjalnego!

Co oznacza, że kursy są w opcji Sapphire?

Każdy kurs na Quloo ma 3 opcje cenowe - Sapphire, Emerald, Diamond - W skrócie - Sapphire pełna wiedza, Emerald - dodatkowo bonusowe lekcje, Diamond - najczęściej dostęp do analiz i możliwość zdobycia certyfikatu / dyplomu. Decydując się na Przewodnik po stylizacji paznokci otrzymujesz w każdej opcji cenowej - kursy w opcji Sapphire - bez certyfikatów i dyplomów (dlatego ten zestaw ma tak dobre ceny). przypadku kiedy chcesz starać się o dyplom lub certyfikat, wystarczy, że zgłosisz się do nas na fanpage na Facebooku i wykupisz wybrany kurs w opcji Diamond. (cena zostanie pomniejszona według wzoru Opcja Diamond – Opcja Sapphire = to co zapłacisz np. Wchodzisz w kurs Mix Szybkich Zdobień i od opcji Diamond odejmujesz cenę opcji Sapphire)

Czy moje prace będą jakoś sprawdzane? Analizowane?

Możesz wrzucać prace do bezpłatnych analiz w ramach Quloo Chłosty lub zdecydować się na płatne analizy, które będą prowadzić do zdobycia certyfikatu lub dyplomu, a w trakcie nich otrzymasz jeszcze więcej spersonalizowanych wskazówek!

Czy mogę prosić o Fakturę?

Jasne! Po zakupie napisz na [email protected]

Czy kursy bez certyfikatu mają jakiś sens?

Po co Ci umiejętność gotowania bez certyfikatu, że robisz to na wysokim poziomie? Po co Ci umiejętność czytania bez certyfikatu, że czytasz szybko i ze zrozumieniem? Po co Ci umiejętność pisania, bez certyfikatu, że robisz to w sposób szybki i bezbłędny? Odpowiedź jest prosta — po to, by UMIEĆ TO ROBIĆ. A czy certyfikat to potwierdza? Patrząc po rynku stylizacji paznokci NIE ZAWSZE. Najważniejsze są umiejętności, które dzięki wiedzy zawartej w kursach jesteś w stanie zdobyć bez wychodzenia z domu.

Czy po zakupie zestawu mogę go potem przedłużyć? Jeśli tak to ile to kosztuje?

Jasne, że możesz! Cena jest również "promocyjna" - czyli taka jak aktualnie obowiązuje.

Pełna Gwarancja Satysfakcji!

Masz 14 dni na przetestowanie i skuteczny trening z Przewodnikiem po Stylizacji Paznokci. Jeśli w tym czasie uznasz, że np. Stylizacja paznokci jednak nie jest dla Ciebie - lub nie chcesz dalej się rozwijać to piszesz do nas i oddamy Ci 100% tego co zapłaciłaś.

Dlatego korzystasz bez ryzyka.

Wybierz najlepszą dla siebie opcję:
Dostęp miesięczny
Wartość: 2290 PLN

Dostęp do wszystkich 37 kursów w opcji Sapphire na 30 dni

Cena: 197 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Dostęp półroczny
Wartość: 5290 PLN

Dostęp do wszystkich 37 kursów w opcji Sapphire na 183 dni

Cena: 847 PLN
Zanim wybierzesz tę opcję musisz się zalogować a jeśli nie masz konta to zarejestrować się
Wpisz kod rabatowy
Kursy Technika
Dostępne w opcji:  SAPPHIRE   EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 59h 14m 22s
Lekcja 1: 2. Przedłużanie paznokci na szablonie metodą żelową, migdał salonowy z zaciskaniem tunelu
04h 10m 50s
Lekcja 2: Migdał Pokazowy - kurs przedłużania na szablonie metodą żelową
03h 27m 39s
Lekcja 3: Kwadrat Salonowy VOD
04h 04m 12s
Lekcja 4: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych metodą żelową na szablonie
02h 26m 12s
Lekcja 5: Metoda Akrylowa - Profesjonalny Kurs Przedłużania Paznokci na szablonie - Migdał Salonowy
06h 20m 46s
Lekcja 6: Metoda Akrylowa Szybka Korekta - Kształt Migdał Salonowy
02h 14m 42s
Lekcja 7: Manicure hybrydowy na sobie
01h 37m 37s
Lekcja 8: Migdał Klasyczny na sobie akrylożelem
05h 40m 50s
Lekcja 9: Balerina na sobie akrylożelem
04h 47m 31s
Lekcja 10: Metoda Żelowa - Profesjonalny Kurs Przedłużania Paznokci na szablonie - Migdał Salonowy
07h 40m 16s
Lekcja 11: Metoda Żelowa Szybka Korekta - Kształt Migdał Salonowy
04h 03m 37s
Lekcja 12: Manicure Hybrydowy
04h 42m 05s
Lekcja 13: Ekspresowy kurs przedłużania paznokci żelem - Migdał Salonowy
00h 50m 02s
Lekcja 14: Korekta - Szybkie Odświeżenie Stylizacji
02h 17m 10s
Lekcja 15: Korekta - Dopełnienie Stylizacji
01h 54m 39s
Lekcja 16: Korekta - Odnowa Stylizacji
02h 56m 14s
Kursy Zdobienia
Dostępne w opcji:  SAPPHIRE   EMERALD   DIAMOND   Czas trwania: 188h 58m 56s
Lekcja 1: Snake Skin
02h 03m 28s
Lekcja 2: Mini Mix #1
02h 08m 13s
Lekcja 3: * BEST-SELLER * Mix Szybkich Zdobień Salonowych - Dla Początkujących
03h 09m 38s
Lekcja 4: Mix Zdobień Salonowych 2.0
07h 29m 50s
Lekcja 5: Jungle Nails
08h 53m 04s
Lekcja 6: Mini MIX Zdobień #2
03h 32m 13s
Lekcja 7: Biżu Nails
04h 19m 48s
Lekcja 8: Sugar Effect
01h 49m 25s
Lekcja 9: Valentine`s Nails
10h 34m 31s
Lekcja 10: One Stroke / Stroke Technique Level 1
17h 55m 13s
Lekcja 11: Micropainting
21h 22m 55s
Lekcja 12: Perfekcyjny French
00h 55m 26s
Lekcja 13: Cute Animals
21h 34m 25s
Lekcja 14: Landscape Nails
11h 18m 11s
Lekcja 15: Zdobienia Sylwestrowo - Karnawałowe
10h 53m 26s
Lekcja 16: Aztec - Geometryczne Kształty
11h 36m 48s
Lekcja 17: Zhostovo Style Lv1
07h 50m 35s
Lekcja 18: Illusion Style
09h 53m 16s
Lekcja 19: Halloween Nails
09h 38m 10s
Lekcja 20: Christmas Nails
11h 46m 16s
Lekcja 21: Mehndi - Indyjski Klimat
10h 14m 05s
Wartość: 8290 PLN
Cena: od 197 PLN
Język:Polski
Ilość nagrań:37
Całkowity czas:248h 13m 18s
Informacje dodatkowe:

Idealne rozwiązanie dla osób, które stawiają pierwsze kroki w stylizacji paznokci lub mają pewne doświadczenie, ale chcą robić jeszcze lepsze stylizacje!

Zarejestruj się i rozpocznij naukę!
Zaloguj się